Sárgarigó Vendégház Bakonybél

Sárgarigó Vendégház Bakonybél
Sárgarigó Vendégház BakonybélSárgarigó Vendégház Bakonybél
Sárgarigó Vendégház BakonybélSárgarigó Vendégház Bakonybél

Sárgarigó Vendégház Bakonybél bemutatkozása

Bakonybélben, a Bakony szívében található kétszobás különálló vendégházunk szeretettel várja kedves pihenni, feltöltődni vágyó vendégeit az év bármely szakában. Vendégházunk jól felszerelt konyhával, zuhanyzós fürdőszobával rendelkezik. Méreténél fogva egyaránt alkalmas kisebb baráti társaságok, nagyobb családok számára.

Hotel Bakony Bakonybél - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Bakony Bakonybél
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Sárgarigó Vendégház Bakonybél vélemények

Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Amennyiben nem egy welleszes luxus körülményekre vágysz akkor nyugodt szívvel ajánlani tudom! 5 unokával együtt elfértünk, pont amennyire kellett. TV, internet az egész házban. A település frekventált részén van, de a forgalomtól távolabb. Csodás napokat töltöttünk itt. Ha módunk lesz rá, még visszatérünk.
Sárgarigó Vendégház Bakonybél - Környék
2016. október 15.a párjával járt itt
Szép, tiszta, jól berendezett, kényelmes szállás, egy csendes kis utcában, a Bakony közepén. A kertben hintaágy, asztal, szék - este jó volt ide kiülni és borozgatni. Sajnálom, hogy az előttem beírónak nem volt kitakarítva, mi nem ezt tapasztaltuk. Jól éreztük magunkat. A vendéglátóknak a ház mellett van a faüzemük.
Sárgarigó Vendégház Bakonybél - Külső képSárgarigó Vendégház Bakonybél - SzobákSárgarigó Vendégház Bakonybél - SzobákSárgarigó Vendégház Bakonybél - SzobákSárgarigó Vendégház Bakonybél - Medence/kertSárgarigó Vendégház Bakonybél - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. június 16.gyerekekkel járt itt
Marciusban foglaltuk le hosszu kutatas utan.nagyon vartuk a nyaralast.megerkezve a hosszu utrol tobb honapos mocsok fogadott:koszos wc,szonyeg,padlo,0 torulkozo.kertuk,hogy takaritsanak ki.mikor hazaertunk,fel volt porszivozva de a tobbi nem valtozott es torulkozo sem kerult.elmentunk,a foglalot visszakaptuk.nagyon rossz elmeny marad.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
A vendégház a főúttól nem messze, egy kis utca elején, csendes környezetben helyezkedik el. Az interneten látható képek alapján tájékozódva az életben sokkal szimpatikusabb benyomást keltett a kis, sárgára festett hangulatos küllemű házikó. Ugyan tágas, két szoba várja a vendégeket, a szállásadó, saját kérésünkre csak kettőnknek adta ki a házat az adott hétvégére.