Ikrek

Ikrek adatlapja

Regisztráció2014.05.02
Utoljára itt2019.03.10

Kiváló 2017. október 23.barátokkal járt itt
Már évek óta visszatérő vendégek vagyunk az In hotelben. Igaz sokat változott az évek alatt. Sajnálom, hogy az éttermet megszüntették, áttették az étkezést a másik szállodába. nincs messze, csak pár méter, de az étterme kisebb és így két szálloda vendégének kell egy helyen étkezni. A teraszon este a zene KIVÁLÓ!
Felhasználó fényképei:
In Hotel Hajdúszoboszló -
Kiváló 2014. június 2.gyerekekkel járt itt
Sokat jártunk ide, hiszen ebben a városban lakunk. A fiam lakodalmát is itt tartottuk a kerthelységben. Udvarias kiszolgálás, korrekt árakkal. Az ételek nagyon izletesek. A tulaj megkérdezi a végén, hogy meg voltunk-e elégedve mindennel. Mindenkinek tudom ajánlani! Ha átutazóban lenne valaki szivesen fogadják a betérő vendégeket.
Kiváló 2014. június 4.gyerekekkel járt itt
2013 decemberében tartottuk a menyem és az én születésnapom családommal együtt. A tálak nagyon finomak, és bőségesek voltak. / még maradt csomagolni való is/ Megengedték, hogy bevigyük a szülinapi tortát, a gyertyát meggyujtották, udvariasan szerviroztak. Nagyon jól éreztük magunkat. Már több alkalommal voltunk ott, sosem csalódtunk bennük!