Bab Kávézó Balatonalmádi

Bab Kávézó Balatonalmádi
Bab Kávézó BalatonalmádiBab Kávézó Balatonalmádi
Bab Kávézó BalatonalmádiBab Kávézó Balatonalmádi

Bab Kávézó Balatonalmádi bemutatkozása

A BAB Kávézóban a tökéletes kicsi feketétől a kávékülönlegességekig minden kérhető, sőt, akár haza is vihetőek légmentes, aromazáró tasakokban. Betérve érdemes az a’La Carte étlap egyik fogását is kipróbálni, akár édeset, akár sósat ennénk inkább.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Bab Kávézó Balatonalmádi vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2023. február 8.a párjával járt itt
Igényesen berendezett hely, finom reggelivel és jó kávéval. A kiszolgálás gyors és kedves volt, az árak pedig nagyon kedvezőek. Az omlett 1700 Ft, a mediterrán sonkás szendvics pestoval pedig 1900 Ft-ba került, amiért kiváló minőséget kaptunk. Ha Balatonalmádiban jársz és egy jó reggelire fáj a fogad, akkor gyere ide, nem fogsz csalódni!
Bab Kávézó Balatonalmádi - Egyéb
2076
Kiváló 2020. augusztus 18.a párjával járt itt
Feleségem egyik kedvenc tanítványa fellépett egyik este ebben a kávézóban, francia sanzonokat énekel, többet Piaf modorában. Mivel éppen a Balaton mellett voltunk, ez a kis 50 km-es kiruccanás bele is fért, hogy megnézzük És nem is csalódtunk!
Bab Kávézó Balatonalmádi - EgyébBab Kávézó Balatonalmádi - Étel/italBab Kávézó Balatonalmádi - Étel/italBab Kávézó Balatonalmádi - Külső kép
Kiváló 2020. augusztus 4.egyedül járt itt
A Bab Kávézó nagyon igényes hely, tetszetős a dizájn, a kínálat, kedves a kiszolgálás, barátságosak az árak. A Fehér Nyúl nevű kitűnő budapesti kézműves sörfőzdének a söreit igen baráti áron adják, 890 forintért, hasonlítsuk ezt össze azzal, hogy a szaküzletben is 700-800 ft egy ilyen minőségű sör, alig van rajta felár.
Bab Kávézó Balatonalmádi - Étel/italBab Kávézó Balatonalmádi - BelsőBab Kávézó Balatonalmádi - Étel/italBab Kávézó Balatonalmádi - Belső