Kuckó Étterem Balatonalmádi

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kuckó Étterem Balatonalmádi vélemények

Kiváló 2021. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon barátságos és családias hangulatban, kedves kiszolgálás mellett nagyon finom ételek és italok vártak minket! Nem kellett sokat várni a vacsorára, négyen voltunk és mindenki mást rendelt de mondanom sem kell, hogy isteni volt mind a négy fogás! Az biztos, hogy ha még egyszer erre járunk befogunk jönni ide.
Szörnyű 2019. június 12.barátokkal járt itt
Barátaimmal fürdés után szerettünk volna enni valamit a kuckó étteremben erre a biztonsági őr és a felszolgáló személyzet délután elküldött minket azzal az indokkal hogy egy nagy csapat jön és 4-5ora amire elkészül egy étel akár sultkrumpli akár bármi.
Átlagos 2018. augusztus 5.a párjával járt itt
Mi szeretjük a helyet, mindig egyszerűbb ételeket szoktunk itt enni. Az ételek finomak. A pincérek általában udvariasak és segítőkészek, de mikor legutóbb ott jártunk kint ajánlottak helyet, azoban mikor már nekiálltunk az ételnek jött hirtelen egy hatalmas vihar és ömlött be a víz a kis tető mellett egyenesen a cuccainkra, ránk és az ételeinkre.
Kiváló 2018. július 24.a párjával járt itt
Nagyszerű kerthelyiség. Figyelmes és tisztelettudó pincérek. Nem túl nagy választék de az frissen készül. Egy egész héten át teszteltük az éttermet és nem tudtunk hibát találni benne. Végig kóstoltuk az étlapot és minden nagyon ízletes és finom volt. Gyors és figyelmes kiszolgálás! Én csak ajánlani tudom mindenkinek aki egy kicsit is igényes.
Gyenge 2018. július 22.a párjával járt itt
Csárda jellegű étterem, és itt vége is a pozitívumoknak, se a vendéglátás,se az étel színvonala meg sem közelíti amit egy ilyen helytől elvárna az ember. Igaz,hogy mi éppen nem Magyaros ételt rendeltünk, mert rántott/egy sima és egy camebert/ sajtot ettünk, de a tálalás az olyan puritánra sikerült, hogy a tányéron az egyiken egy narancskarika árválkodott, a másikon meg semmi, nem beszélve az apró szemű száraz másodosztályú rizsről, ami az egyik köret volt.
2017. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Kellemes, jól látogatott étterem gyors kiszolgálással a főtéren.
Mindannyian elégedettek voltunk a megrendelt étellel. Főleg magyaros jellegű ételek.
Amit kifogásolnék:nincs wifi és a szörp nem házi készítésű. Teljesen mű íze volt. Ezzel csalódást okoztak nekünk. Ettől függetlenül érdemes betérni. A dohányosoktól jól voltunk szeparálva.