Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi ★★★★

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

4Szolgáltatás

A Hunguest Hotel Bál Resort legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Tavaszi akció (min. 3 éj)
Tavaszi akció
2024.05.16-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Balatoni csobbanás (min. 3 éj)
Balatoni csobbanás
06.21-08.31.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

Átlagos 2018. október 12.a párjával járt itt
Juliusban voltunk elég drága szálloda nem beszélve a parkolás 1ooo ft/éj. Különben a szoba tiszta volt az étterem remek. A strand nagyon jó
ajánlani nem igen ajánlanám mert elég drága. Személyzet mit mondjak alig találkoztam csak a recepcion ott viszont ki és bejelentkezésnél találkoztam. Nem volt semmi gond igy nincs kit dicsérni.
2018. szeptember 10.a párjával járt itt
Szeptember elején nászút gyanántpárommal ezt a hotelt válaszrottuk a negatív kritikák kereszttüzében. A fogadtatás remek volt, aranyos és segìtőkész recepciós. Franciaágyas szoba helyett két különágyas szoba várt minket, de kérésünkre azonnal kicserélték. A szoba kicsi volt ugyan de rendezett.
Átlagos 2018. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
A szálloda egyetlen problémája a lift. 4 lift működik a szálloda vendégei számára, és akkor a személyzetet nem is számoltuk. Előfordult, hogy közel 10 percet is vártunk a lejutásra.
Kiváló 2018. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Nem azt kaptuk amit visszaigazolásként leírtak, azaz nem pótágyas szobát. Másnap reklamálásunkra átettek másik szobába, mert a miénk nem volt pótágyazható. Kérdésre a recepciós elmondta, hogy ez előfordulhat. Hát ne forduljon elő............
2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Kisgyermekkel, nagyszülőkkel érkeztünk, és elégedetten távoztunk. Gyönyörű kilátás, strand, a Balaton közel, étterem szállás személyzet rendben. Hibát keresni mindenben lehet, de mi egy kicsit nyaralni jöttünk nem hibákat keresni. Jól éreztük magunkat, a szálloda nyújtotta lehetőségeket ki sem tudtuk használni az idő rövidsége miatt, a hotelt csak ajánlani tudom mindenkinek.
2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben, a személyzet kedves, udvarias volt. A tisztaság-gal sem volt különösebb baj, eltekintve attól, hogy a szőnyegpadló nagyon réginek tűnt
és inkább kopott volt mint piszkos. Gyönyörű panorámás szobát kaptunk a 9. emeleten, csak sajnos a kilátást beárnyékolta az ablakon lévő madár ürülék.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. július 12.családjával járt itt
Mivel 4 éve már jártam itt ,gondoltam nem lehet olyan nagy változás,de rá kellett jönnöm hogy igen is volt . Minden változott,és nem jó irányba. Egy másik jól bevállt helyet(kisebb hotel) akartam foglalni szinte szembe evvel a hotellel,de az nem jött össze ezert esett ide a valasztas umond kényszerből. . .
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Belső
2018. május 22.a párjával járt itt
Kellemes környezet,gyönyörü kilátás.Az étterem változatos ételekekkel,kellö odafigyeléssel elösegítette a nyugodt pihenést.A ssáloda balatoni strandja nyitvatartasaroll többszöri kéresre tudtak tájékoztatást adni.
2018. április 3.gyerekekkel járt itt
Húsvétot töltöttük 3 gyerekkel.Szoba egybenyitható volt,megfelelt az elvárásoknak.Nagyon tetszettek a napi programok,így jól el tudtuk tölteni az időt,mivel esett és fújt a szél.
Kiváló 2018. április 3.barátokkal járt itt
Remekül éreztük magunkat, kiváló szolgáltatás, kényelmes szobák a wellness kitűnő a masszázsok valamelyikét mindenki figyelmébe ajánlom, az ételek nagyon finomak és bőséges a kínálat.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen
8220 BalatonalmádiBajcsy-Zsilinszky u. 14.
• szauna • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 30 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár