Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi ★★★★

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

A Hunguest Hotel Bál Resort legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Balatoni csobbanás (min. 3 éj)
Balatoni csobbanás
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

2019. november 5.a párjával járt itt
Most volt alkalmam megtapasztalni milyen az ősz a Balatonnál, egy kellemes szálláshelyen, figyelmes személyzettel a recepción és az étteremben. A szálloda fekvése csodálatos panorámát nyújt, a szobák minősége viszont nincs összhangban ezzel. . . ezt értem a állapotára: talán a padlószőnyeget, a TV-t ki kellene cserélni, és egy kellemesebb benyomást keltene amint belépünk a szobába.
2019. november 4.a párjával járt itt
Általános megelégedettség volt részemről.Nagyon jól éreztük magunkat.Talán amin v áltoztatni kellene az a tv adás és a
tv készülékek minősége.A mai technika mellett csapnivaló!
Kiváló 2019. november 3.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon jó helyen fekszik, szép a kilátás a Balatonra. Az ételek változatosak és jó ízűek voltak. Javasolnánk a jacuzzi kibővítését, mert jelenleg elég kicsi. Kellemes volt az esti zene és a bűvészműsor is.
2019. október 26.a párjával járt itt
Nagyon meleg volt a szoba.Nem müködött a légkondi.A mini bár nem működött minden meleg volt.Az étterem szuper volt a választék is bőséges volt.A pincérek gyorsan kiszolgáltak.Wifi gyors volt!
Kiváló 2019. október 23.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a szállással és a személyzettel egyaránt, akik nagyon kedvesek, készségesek voltak. Őszintén régen éreztem magam ilyen komfortosan: minden adott volt a kellemes kikapcsolódáshoz! Az időjárás is hozzájárult a szó szerint felhőtlen aktív pihenésünkhöz: végig ragyogóan sütött a nap!
2019. augusztus 1.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A strand és a strand büféje is nagyon tetszett. Balatonalmádi tiszta, rendezett település.
Kiváló 2019. június 24.a párjával járt itt
A portaszolgálat, és általában a személyzet segítőkész. A lifteknél az időnkénti tumultust kárpótolja a csodálatos kilátás. A szoba kialakítása és tisztasága kifogástalan, ami kicsi szokatlan az alacsonyabb belmagassága, amit talán a klíma kialakítása miatti álmennyezet is befolyásol.
Átlagos 2019. június 17.gyerekekkel járt itt
A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk. Tisztaságra sem lehet kifogásolnivalónk. Az ételeknél a reggelivel maximálisan elégedettek voltunk, választékos és bőséges. A vacsora egy kicsit egyhangú volt más szállodákhoz képest, kétszer volt gulyásleves marhahússal, banánkrémleves és palóc levesre hajazó gulyásféle.
2019. május 22.kollégákkal járt itt
Májusban konferencián voltunk, de régebben nyaraltunk is itt. Sok változás nincs. Az ételek finomak,a pincérek kedvesek. A szoba nem túl nagy. de megfelelő, újszerű ágyneművel. /Az ablak alig zárható/ A fürdőszoba is újszerű, tiszta, én szeretem a kádas megoldást. A Balatonra nem mentünk le, az eléggé nagy, kellemes hőfokú medencében úsztunk, jó a szauna és van egy pici, kb.
Szörnyű 2019. április 8.a párjával járt itt
Az ár érték aranyában elmondható nagy csalódás volt, a szoba a parkolóra nézett, a recepció személyzete kritikán aluli, az étkezés nagyon gyenge, főleg a vacsora alig van választék, a wellness részleg kicsi a pezsgőfürdőben alig fér el négy ember. A szobákban a tv nagyon régi nem 4 csillagos szállodához méltó. Nem szívesen ajánlom másoknak ezt a szállodát.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen
8220 BalatonalmádiBajcsy-Zsilinszky u. 14.
• szauna • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 30 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár