Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi ★★★★

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

A Hunguest Hotel Bál Resort legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Tavaszi last minute (min. 2 éj)
Tavaszi last minute
Palace Hotel Hévíz
47.405 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

2014. január 24.a párjával járt itt
A szálloda csillagaihoz mérten,a felszolgált ételek mennyisége kifogástalan,de minősége,ízvilága(cukrásztermékek éttermi melegtészták voltak,az étkészletek tisztasága nagymértékben kifogásolható volt) igen gyenge volt. A wellnes részlegére ráférne egy alapos felújítás.
Átlagos 2014. január 22.barátokkal járt itt
Három kellemes téli napot töltöttünk a barátainkkal,gyönyörű kilátással a Balatonra..Kényelmes szobában..isteni ételekkel,jó kiszolgálással!Ami kicsit negatív volt hogy a welnes részleg kicsi a sok vendégrészére... kicsit zsufolt volt..Legközelebb is megyünk de való szinű lazább napot próbálunk keresni...
2014. január 16.a párjával járt itt
Mesés kilátás a Balatonra a szobából.Bőséges svédazstalos kinálat,mi szem-szájnak ingere.Remek izek,gusztusos teriték.Tiszta kényalmes szoba.Udvarias személyzet.Talán a Wellnes részlegben található jakuzzi pici,egy ekkora szállodának,de minden más részleg megfelelő,kellemes.Máskor is megyünk.
Átlagos 2014. január 13.barátokkal járt itt
Kívülről számomra nem egy vonzó épület,ami bele illik a környezetbe. De amikor a 11. emeleti szobából kinézz az ember valami káprázatos látvány fogadja. A hatás minden napszakban felülmúlhatatlan. A szoba tiszta, ágy kényelmetlen:-( Wellness kicsi,szinte lehetetlen a szaunába bejutni. Medence nagy,vize elég hűs. Konyha változó.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - KörnyékHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - KörnyékHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Környék
Átlagos 2014. január 3.a párjával járt itt
Amivel elégedett voltam: szállás helye, kilátás, recepció. Ami nem tetszett: a wellness részleg túl kicsi, az úszómedence vize hideg, csak a kb 4 személyes jacuzzi ad(na) komfortérzetet, ha nagyobb méretű lenne. Gőzkabin nem működött, infraszauna 3 személyes, finn szauna elfogadható.
Átlagos 2014. január 3.a párjával járt itt
Szép fekvésű szálloda, remek panorámával. Kellemes szobák, ingyenes parkolás. Az étkezés - felszolgálás gyenge. Szilveszterkor a délutáni sütemény, forralt bor, kávé hamar elfogyott, tiszta csésze sem volt. Sokat kellett várni, mire pótolták. A gálavacsora egyes fogásai 10 perc alatt elfogytak, az elégedetlen vendégsereg üres tányérokkal ácsorgott és méltatlankodott.
2014. január 2.gyerekekkel járt itt
A szálloda 3 dolgot kivéve tökéletes volt. Az egyik az étkezések szervezetlensége. Minden egyes étkezés alkalmával 10-15 percet kellett várni szabad asztalra. Illetve nem csak várni kellett, hanem vadászni is kellett a szabad asztalra, ugyanis többeknek nem jutott hely. A másik dolog, néhány pincér hozzáállása.
Kiváló 2014. január 2.a párjával járt itt
Kellemes tapasztalatokat szereztünk a hotelben. A szoba panorámája a 7. emeletről csodás,a belső berendezés ízléses,az ágyak kényelmesek. A wellness részleg a jakuzzi méretétől eltekintve minden igényt kielégítő. Az ételek,különösen vacsoránál különlegesen ízletesek voltak,külön gratula a séfnek.
Kiváló 2014. január 1.a párjával járt itt
Mi 40 éves, fiatal házaspárként töltöttünk itt el egy 3éj/4 napos szilveszteri csomagban meghirdetett pihenést. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet figyelmes, udvarias, a szoba megfelelő,az ellátás elegendő, kis hiányosság, hogy a vendégek nagy száma miatt többször kellett várni reggelikor a kávé, vacsorakor a főételek utánpótlására.
Kiváló 2013. november 29.a párjával járt itt
Mi egy éve jártunk a szállodába. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Tisztaság volt,konyha minden mi szemnek, szájnak ingere. Wellness részleg is nagyon szuper volt. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Egy hiányosság volt hogy fürdő köpeny nem volt készítve, ami kicsit rosszul esett, mert meg volt hirdetve hogy fürdőköpeny bekészítve, és én nem vittem.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen
8220 BalatonalmádiBajcsy-Zsilinszky u. 14.
• szauna • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 30 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár