Panoráma Étterem Balatonberény

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Panoráma Étterem Balatonberény vélemények

Kiváló 2023. december 15.családjával járt itt
Kiváló kiszolgálás,az ételek finomak voltak,szeretnénk még és azt hiszem el is fogunk menni oda!
Panoráma Étterem Balatonberény - EgyébPanoráma Étterem Balatonberény - EgyébPanoráma Étterem Balatonberény - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 28.a párjával járt itt
Nagyon ízletes limonádét készítettek, az ételek finoman voltak elkészítve, nagyon kedves ~s segítőkész személyzet a közelbe van egy kilátó érdemes felmenni!
Panoráma Étterem Balatonberény - Étel/italPanoráma Étterem Balatonberény - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Szörnyű 2018. július 23.családjával járt itt
Györökről hazafelé menet vasárnap fél egy körül érkeztünk. Az ásványvizeket kb. 20-25 perc után hozták. A három levesből kettőt kb. negyven perc múlva. A halászlét 70 perc múlva. A főételeket 90-100 perc múlva, az ubisali lemaradt, viszont az étel legalább tök hideg volt. Na ekkor lett elegem.
2017. június 9.a párjával járt itt
Nemrég a Balatonon jártunk és a Balatonberényi Panoráma Étteremben ebédeltünk meg. A kiszolgálás nagyon lassú volt, a hölgy, aki kiszolgált bennünket látszott, hogy kezdő, de nagyon kedves volt, és többször elnézést kért a lassúságért. Az ebéd finom volt, az adag kisebb volt, mint a többi helyen ahol megfordultunk.
2016. augusztus 23.családjával járt itt
Csak egy kávéra és desszertre ugrottunk be, de minket meggyőztek. A pincérnők kedvesek és segítőkészek, a hely hangulatos, a kilátás tényleg szép, és van bőven parkolóhely. Ami nem annyira jött be, az az, hogy a belső helyiség tele van szúnyogokkal, illetve a fagyi felhozatal sem túl nagy.