Oravecz
Országjáró - 11 városban járt már

Oravecz adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kisállattal utazó  •  Üzleti utazó
Regisztráció2016.06.27
Utoljára itt2023.09.11

Átlagos 2018. június 10.egyedül járt itt
Minden túlzás nélkül állíthatom, hogy az elmúlt 40 évben több mind százszor voltam a halászcsárdában. Szokás szerint a feleségem kedvencéért, halászléért (elvihető üvegben) ugrottam be, ami soha nem volt a világ legjobbja, de legalább jó volt mindig. Magamnak rántott harcsát kértem.
2018. november 4.a párjával járt itt
Sokak ajánlására, október közepén látogattunk el feleségemmel az étterembe. Távolról sem állítom, hogy rossz volt, de a várakozást jócskán alulmúlta. 1, Feleségemnek minden ízlett, azt mondta nem csúcs, de az átlagosnál sokkal jobb. 2, Én májgombóc levessel indítottam. A lé kifejezetten finom volt, viszont a zöldség ropogott, magyarul nem főtt meg, zöldség íze volt.
Gyenge 2022. november 4.barátokkal járt itt
Mivel B. Györökön van nyaralóm gyakran megyek el az étterem előtt. Talán még esőben is hosszú sor vár üres asztalra, nem csoda, hiszen az ár/érték arány kiváló, a menük ára pedig igazán hívogató. A menün kívül is nagyok az adagok, de nem egy kulináris csúcs, inkább a mennyiség a fontos.