Gianpiero's Étterem Balatonboglár

06.01-09.01.
Boróka Vendégház Balatonlelle

Gianpiero's Étterem Balatonboglár vélemények

2015. augusztus 20.egyedül járt itt
A parti sétányon, szemben a Strand bejáratával, könnyen megtalálható, forgalmas központi helyen lévő étterem, ami a neve alapján olasznak tűnik, de valójában nem az, vagy nemcsak, mert elég sok magyar(os) ételük van. Én Lelléről jöttem át ide, könnyű volt megtalálni az éttermet, parkolóhelyet vadászni a környéken viszont annál nehezebb (nyáron, strandszezonban és napos időben).
Kiváló 2015. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Az étteremben családdal jártam. A kiszolgálás tökéletes a pincèrek összhangja lenyűgöző és szuper gyors. Az asztalra várni kellet de már ez azt sejtette hogy nagyon jó helyen járunk. A pincèrek maximális figyelme a gyerekek iránt is kiválló. A leveshez a kisebbeknek nem kellet kiskanalat kuncsorogni természetes volt hogy a gyerekek kisebb evőeszközt kaptak.
Kiváló 2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Évek óta látogatjuk, főleg a nyári időszakban kamasz gyerekeinkkel. Az étterem hangulatos, tavasztól terasszal. A felszolgálók kedvesek, segítőkészek, a kiszolgálás gyors. Vegetáriánusok sem halnak éhen. Az ételek nagyon finomak, kedvencünk egy főételnek is elegendő előétel (Pizzakenyér, padlizsánkrémmel). Minden alkalommal elégedetten távoztunk.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. november 3.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. A téli "holtszezonban" is nyitva tartó hely. Mi legtöbbször ősszel és tavasszal nézünk be. Az ételekben eddig soha nem csalódtunk sem minőség sem ízvilág terén. A választék bőséges és az adagok is kielégítő méretűek.