Gianpiero's Étterem Balatonboglár
8630 Balatonboglár, Parti sétány 13.

Gianpiero's Étterem Balatonboglár a térképen

Szállások Balatonboglár városában
Wellness csomagok Balatonboglár városában

Gianpiero's Étterem Balatonboglár vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Télen és nyáron is megfordulunk itt évente. Az elmúlt 10 évben sosem kellett csalódnunk. Főszezonban kissé túlterhelt a személyzet, de ha nem ebéd, vagy vacsoraidőben próbálkozunk jó eséllyel kellemes élményekkel távozhatunk. A pizzák minden alkalommal finomak voltak. A többi étellel sem volt eddig semmi gondunk. Egy a kevés balatoni hely közül, mely egész évben nyitva van.

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Nincs túl jó véleményem erről az étteremről. Annyit nem tudott megjegyezni a felszolgálólány, hogy a főételt nem rizzsel kérem, ahogyan az étlapon szerepel, hanem hasábburgonyával. A rántott csirkemell erősen halízű volt :( Két családtagom is pisztrángfilét rendelt, valószínű közös olajban sültek. Kislányomnak Olasz paradicsomleves gyanánt, töltöttpaprika szószt tálaltak fel.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Balatonboglári nyaralásunk alatt ez volt az a hely, ahová többször is betértünk. Kétségkívül az egyik legjobb étterem a városban. Hatalmas előnye, hogy sokáig nyitva tart a konyha. Az ételek nagyon finomak, a pénztárcába viszont kicsit jobban bele kell nyúlni. A felszolgálók abszolút profik, gyorsak, figyelmesek.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Boglári látogatásunkkor kedves külföldi barátaink ajánlották nekünk, hogy együtt ebédelhetnénk itt, mert ők már mindent kipróbáltak a környéken, de ez jön be a legjobban. A tökfőzelék marhapörkölttel igényes kivitelben tökéletes volt, a 4 sajtos pizza is, a rántott sajt is. Ezek voltak az olcsóbb ételek, de a többiek is elégedettek voltak az ételekkel- ők a magasabb árkategóriát választották.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Hivogató a terasz hangulata, a sok szép virág már a szemnek is jót tesz. Rendkívül barátságos a személyzet és persze profik. Az ételek különlegesek, gusztusosak, finomak, elegendőek. Az ár érték arány reális. Emlékezetes marad számunkra. Visszatérünk ide. :-)

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Már többször jártunk itt, és szerencsére azon kevés hely közé tartozik, ahol a minőség nem romlik! Kellemes a terasz virágokkal, van lehetőség sportközvetítések nézésére is (kint és bent is van tv). Az ételek nagyon finomak, szép a tálalás is, a sokféle pizza vékony tésztás. Bőven van miből választani, és az étlapon kívül vannak napi ajánlatok is.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Az italokat bárhol másutt is megkaptuk volna (bor, ásványvíz, szénsavas narancs). A felszolgált ételek ízében gyönyörködni lehetett. Nem emlékszem, hogy ilyen zseniális panna cotta desszerben részem lett volna bármikor, bárhol. A kiszolgálás remekbeszabott. A felszolgáló barátságos, kedvesen elbeszélgető, de nem tolakodó, jó beleérző képességű (gondolatolvasó?

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 30.
Nagy örömünkre szolgált, hogy télen is üzemel az étterem. Vendég is volt szép számmal ma is. Barátainkkal nyáron is ide szoktunk beülni. A terasz mediterrán hangulata sajnos télen nem pótolható. A főételek választéka kissé szűkös, de amit ettünk, ittunk, az minden kifogástalan volt. A pincérek figyelmesek, gyorsak. Az étterem és a mosdó is nagyon tiszta.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Legyen az egy gyors strand kozbeni ebed vagy egy romantikus vacsora, ajanlott helyszine mindkettőnek. Szűkös ugyan az ételvalaszték, de amit ettünk finom volt. Erdemes a napi ajanlatok kozul is valogatni. A pizza vekony tesztas, igazi olaszos.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A parti sétányon, szemben a Strand bejáratával, könnyen megtalálható, forgalmas központi helyen lévő étterem, ami a neve alapján olasznak tűnik, de valójában nem az, vagy nemcsak, mert elég sok magyar(os) ételük van. Én Lelléről jöttem át ide, könnyű volt megtalálni az éttermet, parkolóhelyet vadászni a környéken viszont annál nehezebb (nyáron, strandszezonban és napos időben).

Legnépszerűbb csomagok Balatonbogláron és környékén
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 óra ingyenes bowlingpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.09.01.
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, ajándék kávéval és süteménnyel, programajánlással
2021.02.22. - 2021.06.11.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
4 nap/3 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szauna használattal, fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, gyermekjátszótér használattal, változatos programokkal, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 15.119 - 17.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszótér használattal
2021.06.18. - 2021.08.31.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
2021.05.13. - 2022.05.13.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Annamária Apartmanház
2021.05.13. - 2021.12.31.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2022.06.30.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 27.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, gyümölcs és pezsgő bekészítéssel, belépőkkel, kerékpár használattal, parkolással
2021.05.21. - 2021.09.30.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.530 - 18.369,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.12. - 2022.01.02.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.

Szállodák Balatonboglár környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonboglár
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Gianpiero's Étterem BalatonboglárX