Jó haltepertő

Csigaház Kisvendéglő BalatonföldvárCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár a térképen

2023. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 1.
A Csigaház vendéglőbe a Magyar Konyha Balaton kalauzának hatására tértem be. Fősodratú konyhát visznek, kínáltak többek között a napi ajánlatban rántott kacsamájat, rakott kelkáposztát, az állandó étlapon harcsát és fogast roston vagy rántva, tartármártással, kacsacombot káposztás cvekedlivel, marhapörköltet, hagymás rostélyost, szóval népszerű magyar fogásokat.
Tucatnyi balatoni borból válogathatunk, ezeket decire is kimérik, a Pannonhalmi főzde és a Panyolai párlatait kóstolgathatjuk, a nagyipariak mellett tartanak kézműves söröket is.
Rendeltem egy adag harcsatepertőt, amihez élvezhető salátát, mártást és rizset adnak. Ez is a napi ajánlatban szerepelt. 10% felszolgálási díjjal együtt 4720 forintot fizettem rá.
Tipikus négy pontos fogás volt, mint ahogy maga a hely is négy pontos.
Csigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - Egyéb

Csigaház Kisvendéglő további értékelései

2022.06.25a párjával
Gyerekméretű adagok, íztelen ételek éttermi áron. A messze legrosszabb hely, ahol edddig a Balatonon ettem.
2021.08.04barátokkal
Nagyon finom ételek, jo hangulat, közel a partthoz, pincérek rendesek. Kedvesek a kutyával, amint megérkeztünk, rövtön vizet kapott.Nagyon ajánlom!!
2020.07.28barátokkal
Az étterem jó helyen található. Odaillő terítéssel, igazán evésre csábító hely. Elég nagy a választék az étlapon és napi ajánlatuk is van. Az ételek frissen vannak elkészítve, nagyon ízletesek. (ettem: orjalevest, juhtúrós galuskát, csapolt sört ittam). A pincérek kedvesek, udvariasak és...
Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat