Csigaház Kisvendéglő Balatonföldvár

6. helyezett a 25 balatonföldvári étterem közül
277. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

Csigaház Kisvendéglő Balatonföldvár vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Az étterem jó helyen található. Odaillő terítéssel, igazán evésre csábító hely. Elég nagy a választék az étlapon és napi ajánlatuk is van. Az ételek frissen vannak elkészítve, nagyon ízletesek. (ettem: orjalevest, juhtúrós galuskát, csapolt sört ittam). A pincérek kedvesek, udvariasak és segítőkészek. Egy kicsit húzós az ár, de a mostani drágaság mellett még elviselhető.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már régóta nézegetjük a helyet, most végre alkalmunk nyílt kipróbálni, de kár volt. Teljesen egyszerű ételt kértem, ami szerintem elronthatatlan: tojásos galuska salátával. Hát. . . most sikerült meglepni. Semmi íze nem volt. Sem tojás, sem galuska, sem só, se semmi. Teljes döbbenet.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Igazi, kockás abroszos, kisvendéglő. Nagyon finom ételek, udvarias kiszolgálás. Húslevest választottuk gazdagon, ropogós pisztrángot illetve cigánypecsenyét. A pisztráng kívül valóban ropogósra sült, mégsem száradt ki, húsa finom omlós és a citromot sem sajnálták mellőle! :) A cigánypecsenye is hozta amit vártunk, amiért csak 4-esre értékeltem a helyet az a leves volt!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Szép kilátás sok pincér sok hely. Ezek a pozitiv dolgok. A rendelt cordon bleu 10 perc alatt kijött de rossz ízű rágos volt es a sajt a lehető legrosszabb volt amit ettem. Nyomokban velőféleséget tartalmazott... keserű íze sajnos sokáig meg is maradt. Az adag kicsi! A rendelesek elmaradnak az italokért többször is szólnom kellett. Többet nem jövök

Esztiii TOP étteremértékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Vacsorára tértünk be az étterembe,egy hosszú túra után éhesen. Levest is kértünk(májgombóc), ami 2 perc után meg is érkezett, de sajnos nem melegen. Talán ez az egy volt, ami miatt nálam nem 5 pontot kapott a hely. A főételek finomak voltak, gyorsan elkészültek, a kiszolgálás is kedves volt. A limonádét is jól készítik, az árak is teljesen elfogadhatóak.

Dollcsi TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 14.
Balatonföldváron a Csigaházban ittunk a hajóra várva, ill. ettünk ezt követően. Első élményünk jó volt. A sör kellően hideg, gyors kiszolgálás, kellemes kilátás a kikötőre, van barna sör. Az étlap házias ételeket kínál, hívogató, ha erre vágysz. Ezen felbátorodva a kirándulás után ide ültünk be ebédelni.

Délibusz TOP szállásértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7.
Ha valaki a Füredi kikötőben enne még egyet hajókázás előtt/után/helyett, ajánlom figyelmébe a Csigaházat! Inkább ezt, mint a nem messze lévő két másik etetőhelyet. Közvetlen a kikötő mellett, nézelődni se utolsó hely egy sör mellett. Nem túl hosszú az étlap, de amit mi kaptunk az korrektül és finoman volt elkészítve, csinosan tálalva.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ezen a viharos szeles Pünkösdön Balatonföldváron pihentünk és ebédelni tértünk be a Csigaházba, mely azon kevés éttermek egyike volt, ami nyitva volt egyáltalán május elején. Kevés vendég volt, 4 pincér is tüsténkedett az asztalok körül nagyon előzékenyen. Az ételek hamar megérkeztek, az adagok rendben voltak, az ételek a nagy átlag körül mozogtak.

Legnépszerűbb csomagok Balatonföldváron és környékén
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, fürdőbelépővel,szauna ház használattal, lovas kocsikázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.08.28. - 2021.04.02.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.02. - 2020.12.31.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.10.22. - 2020.10.24.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.428,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.03.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.10.30.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2020.09.28. - 2021.09.28.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hotel Wellamarin Balatonföldvár
Residence Konferencia és Wellness Hotel Balatonföldvár
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)