Pub-Lik Bisztró és Étterem Balatonföldvár

4,3
a 28 balatonföldvári étterem közül
étterem, pizzéria
Pub-Lik Bisztró és Étterem Balatonföldvár
Pub-Lik Bisztró és Étterem BalatonföldvárPub-Lik Bisztró és Étterem Balatonföldvár

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Pub-Lik Bisztró és Étterem Balatonföldvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2023. augusztus 1.egyedül járt itt
A Pub-liknak igen jó a híre a Földváron nyaralók között, egyik kedves borász barátom, akivel véletlenül összefutottam a parton elsőként ezt a helyet javasolta. Jómagam a konyhát nem próbáltam ki, jól voltam lakva, amikor ide betértem. A kommersz, nagyipari sörök mellett kínálnak Igazi Csíkit és Paulanert is.
2022. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A tévék miatt tértünk be a helyre, így nagyjából italokat rendeltünk (kivéve a sörkorcsolyának rendelt sült krumplit, ami nagyon finom, friss és ropogós volt). A limonádékban volt anyag nem csak jég és citromlé, a sörök hidegek, a gintonikhoz kaptunk uborkát, ami plusz pont:) és szuper a gyömbér pálinkájuk.
Kiváló 2021. augusztus 4.barátokkal járt itt
Kedves kiszolgálás, hangulatos hely, tv-vel és zenével. Fimomak az ételek, árak rendben, csak ajánlani tudom.
Átlagos 2017. augusztus 10.barátokkal járt itt
A Balaton parton, kellemes kerthelyiséggel rendelkező étterem. Az étlap nem túl nagy, de minden féle alapanyagból találhatók ételek. A csülök nem volt túl ízletes, viszont jó nagy adag. A császármorzsa száraz volt. A limonádék viszont, nagyon finomak és nagyon sok gyümölcs volt benne. A kiszolgálás semmilyennek nevezhető.
Pub-Lik Bisztró és Étterem Balatonföldvár - Étel/italPub-Lik Bisztró és Étterem Balatonföldvár - Étel/italPub-Lik Bisztró és Étterem Balatonföldvár - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 8.családjával járt itt
Többször is vacsoráztunk már a helyen, az ételek mindig kiválóak voltak, ízletesek, nagy adagok. A kiszolgálás viszont néha csapnivaló volt, figyelmetlen volt a pincér, jég nélkül kértünk italt a gyereknek, erre jéghideget hozott jéggel megpakolva, stb.
Az árak magasak, de Balatonhoz képest szokásos.
Ajánlom az éttermet az ételek minősége miatt másnak is.
Kiváló 2017. július 31.gyerekekkel járt itt
Bár évek óta Földváron nyaralunk, ezt az éttermet most próbáltuk ki először. Ledöbbentünk, mikor megkaptuk a választott ételt, hatalmas adagok voltak, nagyon szépen tálalva. Még a fiúk is alig tudták megenni. Az igaz, hogy nem olcsó, de akik szeretik a különleges ételeket, amikből degeszre tudják enni magukat, azok ne hagyják ki.