Anna-Mária Villa Balatonföldvár

Anna-Mária Villa Balatonföldvár
Anna-Mária Villa BalatonföldvárAnna-Mária Villa Balatonföldvár
Anna-Mária Villa BalatonföldvárAnna-Mária Villa Balatonföldvár

Anna-Mária Villa Balatonföldvár bemutatkozása

Körbekerített árnyas parkkal várja kisgyermekes családos vendégeit az Anna-Mária Villa, mely a Balaton déli partján található. A villa minden tekintetben családbarát, közel van a parthoz és a vasútállomáshoz egyaránt.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Anna-Mária Villa Balatonföldvár vélemények

2013. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
3 kisgyermekkel töltöttünk 1 hetet itt. A családi szobában kényelmesen elfértünk. Jó a játszóház és a kinti játszótér is. A Balaton pár lépésre volt csupán. Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése, minden megtalálható 5 perces sétán belül. (élelmiszerbolt, számtalan vendéglátóhely, fagyizó). Kisgyermekes családoknak nagyon jó választás.
Szörnyű 2013. augusztus 3. járt itt
Már az megérkezésünk estéjén szörnyű diszkózene áradt be az ablakon (hajnali fél négyig), mert pár méterre a hoteltól egy szórakozóhely üzemel. Ezt valahogy elfelejtették feltüntetni a szálloda ismertetőjében. Aludni nem lehetett, mert ha bezártuk az ablakot-ajtót, nagyon meleg volt. Egy ventilátort sem kaptunk, mert klíma nincs e zajos részen.
Átlagos 2013. július 28.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű helyen található, de sajnos a kiszolgálás és a szoba kényelme hagy némi kivetni valót. A személyzet foglalkozhatna kicsit többet a vendégekkel, pl. soha nem kérdezték meg a teraszon ücsörögve, hogy kérünk-e esetleg valamit. Amikor a vacsorához szerettünk volna innivalót kérni, azt sem tudták, hogy mit tudnak nekünk kínálni!
Kiváló 2013. július 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper volt minden, a személyzet kedves, figyelmes. Remek programok, a gyerekekre minden szinten fel voltak készülve. Általánosságban minden rendben volt, egy dolog hiányzott nagyon a reggelinél a rendes főzött fekete kávé. Kávázó emberek nagy többsége, többek köz én is a főzött kávét szeretem. Az instant kávé granulátum nekem furcsa volt.
Kiváló 2013. január 13.a párjával járt itt
különösen tetszett a családias légkör, mindenben készségesek voltak, minden korosztálynak igyekeztek kedvezni, az étkezéseknél teljesítették minden külön kérésünket.