Anna-Mária Villa Balatonföldvár
8623 Balatonföldvár, Balatonföldvár, Rákóczi utca 9.

Anna-Mária Villa Balatonföldvár a térképen

Anna-Mária Villa Balatonföldvár értékelése:

5. helyezett a 29 balatonföldvári szállás közül
116. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Anna-Mária Villa Balatonföldvár bemutatkozása

Körbekerített árnyas parkkal várja kisgyermekes családos vendégeit az Anna-Mária Villa, mely a Balaton déli partján található. A villa minden tekintetben családbarát, közel van a parthoz és a vasútállomáshoz egyaránt.

Anna-Mária Villa Balatonföldvár képei

Anna-Mária Villa Balatonföldvár vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019 jun. 27-30-ig 4 napot, 3 éjtszakát töltöttünk itt. Tiszta, kellemes környezetben lévő, kissé retronak tünő Hotelben. A személyzet udvarias, készséges. Előny a Balaton közelsége, de zárt környezetben. A parkolás és idegenforgalmi adó az árban van, ami nagy előny. A svédasztalos reggeli nagy választékú, udvarias kiszolgálással történt.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A személyzet vérprofi, kedves,segítőkész volt, mindig, mindenben álltak rendelkezésünkre.
Az ételek finomak voltak.
Tiszta, kényelmes szálláshely, szuper helyen.
Ami kevésbé tetszett, hogy a csomagfoglalás szerint wellnes-használat is foglaltatott az árban, de szaunát pl.egyátalan mem tudtuk használni az ott tartózkodásunk alatt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk az Anna-Mária hotelben két kisfiunkkal, 4 éves és 3 hónapos korúak. A hotelt vezető Rozika nagyon kedves, segítőkész. Nagyon jó, hogy a Balaton 10 méterre van, így a két gyerek sok cuccával nem kellett sokat menni. Az ágyak kényelmesek, az ételek finomak voltak.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
2 éjszakát töltöttünk a Villában. A külön álló épületben kaptunk szobát, ami nehezen, de elkészült 14:30-ra. A szoba átlagos, kastély szerű épület révén, kicsit dohos állagú volt, de a 2. napon már meg lehet szokni. Reggeli ébredés után a szoba ablakból való kilátás a Balatonra feledtette mindezt. Reggeli finom volt és bőséges, több minden közül lehetett választani.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 8.
A szobat 18 foknal nem sikerult jobban befuteni, ebedre nem volt lehetoseg a villaban, viszont nagyon kedvesen eliranyitottak minket olyan ettermekbe, amik zarva voltak. Ajanlottak, h setaljunk a minuszokban, mert milyen kozel van minden, csak ha minden zarva van, a keresgeles sokaig tarthat, foleg ket ehes, fazos gyerekkel.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Nagyon kiváló adottságokkal rendelkező kis hotel, de sajnos a tulaj semmit sem költ rá. Műemlék típusú épületszárny teljesen elhanyagolva, omladozó vakolat. Sem karbantartva, sem takarítva nincs. A szobák berendezése nagyon puritán, ami még nem lenne baj, de sajnos kosz is van! A reggeli vagy elég mindenkinek, aki időben megy ,vagy nem.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Nagyon könnyen megközelithetö hely vonattal mert a vonatállomás a szálloda közelépen van. Nagyon jól éreztem magamat a menyasszonyommal és azon gondolkodunk azóta is, hogy az esküvőnket is ott fogjuk majd tartani. Nagyon szívesen visszamennénk terveztük ,hogy idén ott nyaralunk de sajnos anyagilag nem jött össze rá a pénzünk pedig nagyon szép a Balaton.

bernini TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Egy szép nyári hétvégét töltöttünk a hotelben. A kert és a szállás elhelyezkedése fantasztikus. Két lépésre van a Balaton part. A kertben függőágy, játszótér, medence. Kisgyerekes családoknak nagyon ideális. A belső wellness élménymedence elég kicsi, rossz idő esetén biztos nem elég.
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 27.
A szálloda adottsága csodálatos: közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el, reggeli közben láthatjuk a tavat és a szemközti hegyeket. Közlekedés szempontjából is rendkívül jó helyen van, gyalogosan is minden könnyen elérhető. Június végén sajnos a medencetér "zárva" volt. A paplanokra egy csere már nagyon ráférne.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 26.
Nagyon szép napokat töltöttünk az Anna-Mária Villában 2 kisgyermekkel. A szoba teljesen megfelelt az igényeinknek, kaptunk babaágyat ágyneművel, pelenkázóval és babakádat a kicsinek. A folyosón több pelenkatároló szemetes is volt. A mi szobánk nem a Balaton felé nézett, amit kezdetben kicsit bántunk, aztán rájöttünk, hogy jobban jártunk így, mert az ablakból nincs ugyan panoráma, de cserébe csend volt és a zárt parkolóban álló autónkra is ráláttunk.

Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 21.383,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól:félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg pezsgő bekészítéssel, délutáni teázással, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.415,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
2019.12.29. - 2020.01.03.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 23.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.05-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)