Anna-Mária Villa Balatonföldvár
8623 Balatonföldvár, Balatonföldvár, Rákóczi utca 9.

Anna-Mária Villa Balatonföldvár a térképen

Anna-Mária Villa Balatonföldvár értékelése:

5. helyezett a 29 balatonföldvári szállás közül
115. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Anna-Mária Villa Balatonföldvár bemutatkozása

Körbekerített árnyas parkkal várja kisgyermekes családos vendégeit az Anna-Mária Villa, mely a Balaton déli partján található. A villa minden tekintetben családbarát, közel van a parthoz és a vasútállomáshoz egyaránt.

Anna-Mária Villa Balatonföldvár képei

Anna-Mária Villa Balatonföldvár vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019 jun. 27-30-ig 4 napot, 3 éjtszakát töltöttünk itt. Tiszta, kellemes környezetben lévő, kissé retronak tünő Hotelben. A személyzet udvarias, készséges. Előny a Balaton közelsége, de zárt környezetben. A parkolás és idegenforgalmi adó az árban van, ami nagy előny. A svédasztalos reggeli nagy választékú, udvarias kiszolgálással történt.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A személyzet vérprofi, kedves,segítőkész volt, mindig, mindenben álltak rendelkezésünkre.
Az ételek finomak voltak.
Tiszta, kényelmes szálláshely, szuper helyen.
Ami kevésbé tetszett, hogy a csomagfoglalás szerint wellnes-használat is foglaltatott az árban, de szaunát pl.egyátalan mem tudtuk használni az ott tartózkodásunk alatt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk az Anna-Mária hotelben két kisfiunkkal, 4 éves és 3 hónapos korúak. A hotelt vezető Rozika nagyon kedves, segítőkész. Nagyon jó, hogy a Balaton 10 méterre van, így a két gyerek sok cuccával nem kellett sokat menni. Az ágyak kényelmesek, az ételek finomak voltak.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
2 éjszakát töltöttünk a Villában. A külön álló épületben kaptunk szobát, ami nehezen, de elkészült 14:30-ra. A szoba átlagos, kastély szerű épület révén, kicsit dohos állagú volt, de a 2. napon már meg lehet szokni. Reggeli ébredés után a szoba ablakból való kilátás a Balatonra feledtette mindezt. Reggeli finom volt és bőséges, több minden közül lehetett választani.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 8.
A szobat 18 foknal nem sikerult jobban befuteni, ebedre nem volt lehetoseg a villaban, viszont nagyon kedvesen eliranyitottak minket olyan ettermekbe, amik zarva voltak. Ajanlottak, h setaljunk a minuszokban, mert milyen kozel van minden, csak ha minden zarva van, a keresgeles sokaig tarthat, foleg ket ehes, fazos gyerekkel.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Nagyon kiváló adottságokkal rendelkező kis hotel, de sajnos a tulaj semmit sem költ rá. Műemlék típusú épületszárny teljesen elhanyagolva, omladozó vakolat. Sem karbantartva, sem takarítva nincs. A szobák berendezése nagyon puritán, ami még nem lenne baj, de sajnos kosz is van! A reggeli vagy elég mindenkinek, aki időben megy ,vagy nem.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Nagyon könnyen megközelithetö hely vonattal mert a vonatállomás a szálloda közelépen van. Nagyon jól éreztem magamat a menyasszonyommal és azon gondolkodunk azóta is, hogy az esküvőnket is ott fogjuk majd tartani. Nagyon szívesen visszamennénk terveztük ,hogy idén ott nyaralunk de sajnos anyagilag nem jött össze rá a pénzünk pedig nagyon szép a Balaton.

bernini TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Egy szép nyári hétvégét töltöttünk a hotelben. A kert és a szállás elhelyezkedése fantasztikus. Két lépésre van a Balaton part. A kertben függőágy, játszótér, medence. Kisgyerekes családoknak nagyon ideális. A belső wellness élménymedence elég kicsi, rossz idő esetén biztos nem elég.
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 27.
A szálloda adottsága csodálatos: közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el, reggeli közben láthatjuk a tavat és a szemközti hegyeket. Közlekedés szempontjából is rendkívül jó helyen van, gyalogosan is minden könnyen elérhető. Június végén sajnos a medencetér "zárva" volt. A paplanokra egy csere már nagyon ráférne.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 26.
Nagyon szép napokat töltöttünk az Anna-Mária Villában 2 kisgyermekkel. A szoba teljesen megfelelt az igényeinknek, kaptunk babaágyat ágyneművel, pelenkázóval és babakádat a kicsinek. A folyosón több pelenkatároló szemetes is volt. A mi szobánk nem a Balaton felé nézett, amit kezdetben kicsit bántunk, aztán rájöttünk, hogy jobban jártunk így, mert az ablakból nincs ugyan panoráma, de cserébe csend volt és a zárt parkolóban álló autónkra is ráláttunk.

Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 24.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, saját stranddal és homokos öböllel, parkolással
2020.05.04. - 2020.10.25.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.25-ig
Holiday Resorts
Balatonszárszó
4 nap/3 éjszaka 31.233,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, húsvéti gyerek programokkal, táncesttel, bowling versennyel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használatával, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 22.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 39.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.25-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 43.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.04.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, disznótorossal, farsangi vacsorával és zenével
Érvényes: 2020.03.29-ig
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

BalatonföldvárX