Főnix Hotel Balatonföldvár

Főnix Hotel Balatonföldvár
Főnix Hotel BalatonföldvárFőnix Hotel Balatonföldvár
Főnix Hotel BalatonföldvárFőnix Hotel Balatonföldvár

Főnix Hotel Balatonföldvár bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Főnix Balatonföldváron található, egy századfordulón épült villaépület átalakításával. A szálloda Budapest irányából egy óra alatt megközelíthető, családias hangulatával szállóvendégek és tréningcsoportok részére is kellemes kikapcsolódásra ad lehetőséget.

4Szolgáltatás
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Főnix Hotel Balatonföldvár vélemények

2022. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A személyzet viszi a hátán a helyet, kedvesek, mosolygósak és segítőkészek. A szálloda hangulata az épületből villa jellegéből adódóan kellemes. Több szobafajtában (több együtt utazó család) töltöttünk itt néhány napot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Már évek óta visszajárunk ebbe a hotelbe. Idén nyáron félpanzióval bővült a szolgáltatás, amit nagyon jól oldottak meg. Minden nap 2 féle leves, 3 féle főétel, salátabár és desszert. Bőven elég vacsorára! Minden étel nagyon finom volt, még a válogatós 10 éves gyermek is jól lakott minden nap.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 9.a párjával járt itt
Egy éjszakára kerestem szállást a neten, ez volt a legelfogadhatóbb árú szálláshely és közel van a Kultkikötőhöz, ahova mi mentünk koncertre. Kedves személyzet fogadott, a szoba tiszta, a fürdő szép, de eléggé kicsike. A reggeli bőséges volt és finom. Az ügyintézés gyors volt és korrekt. Mindenkinek ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 14.kollégákkal járt itt
Könnyen megtalálható, a kikötőtől pár lépésnyire helyezkedik el egy hangulatos villában. A hotel fogadó helysége nekem kissé barátságtalan és hűvös, de a fogadó személyzet kedvessége kompenzálta. A reggeli kiadós, kontinentális. Az épület kissé zegzugos, de a villa mivoltából ez sejthető volt. A szoba kényelmes, tiszta.
2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Jó ár-érték arányú, remek elhelyezkedésű ( strand 200m) hotel. Patinás épületben, többféle szobamérettel (érdemes rákérdezni előre) rendelkezik. Jók a szolgáltatások, mind családi pihenésre, mind céges tréningre ajánlom. A személyzet segítőkész, néha lehetne tájékozottabb. A félpanzió más 4*-os helyekhez képest szegényes (max. 2 féléből lehet választani)