Angie22 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Angie22 értékeléseit!

Olvasd el Angie22 étterem értékeléseit!

Kellemes meglepetés -

A Szűcs Fogadója Szada

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 21.
Veresegyházáról hazafelé menet tértünk be ide, és nagy meglepetésünkre kiváló ételek, minőségi kiszolgálás és barátságos árak fogadtak minket. A konyha magyaros, az adagok bőségesek, a fogások kiváló minőségűek és nagyon finomak. Életünk legjobb brownieját itt fogyasztottuk el. A személyzetnek hatalmas köszönet, nagyon régen volt már részünk ilyen szintű kiszolgálásban.
Minőségi hagyományos ízek -

Kukorica Csárda Balatonújlak

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Rengetegszer jártunk itt az elmúlt években. Az ételek nagyon ízletesek, az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors. A hely nagyon hangulatos, hűen tükrözi az étterem magyaros étlapját. Bátran ajánlom akár nagyobb baráti társasággal, bár érdemes előre bejelentkezni, mert mindig rengetegen vannak. Még nagyon sokszor vissza fogunk térni, ebben biztos vagyok :)
Gasztrotúra Sümegen -

Terazza Bistro-Bar Sümeg

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Párommal csak egy gyors frissítőre és egy kis desszertre tértünk be a Terazzaba, de ez a rövid idő is elbűvölt minket. Leginkább a kilátás volt lenyűgöző, kiváló randi helyszín igényes pároknak. Az étlapon nem szerepelt tejmentes desszert, de azonnal készítettek részemre külön egy gyümölcsös finomságot. Nagyon köszönöm a figyelmességet ezúton is!
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Az étteremből a kilátás a Balatonra és a környező hegyekre csodálatos. A teraszról szép időben órákig tudná bámulni az ember a vidéket, egy szó mint száz, nagyon szép helyen található. Az ételek minősége kifogásolható, egy két személyes tálat választottunk, ár-érték arányban megállta a helyét, azonban, amikor a cigány pecsenyéről nem tudja eldönteni az ember, hogy csirkemell vagy disznóhús, az nem éppen előnyös, és itt nem velünk volt a probléma.
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal egy alkalommal vacsoráztunk az étteremben és alig várjuk, hogy visszatérjünk! Az ételek kifogástalanok, a személyzet kedves, a hely hangulata pedig leírhatatlan. Egy kis vintage feeling, csodálatos erdei környezetben. Remélem hamarosan visszatérünk, esetleg közelgő esküvőnket is itt tartjuk! Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy legalább egyszer, menjen és próbálja ki!
Gyönyörű kilátás! -

Bella Étterem Balatonfüred

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
Csodás a hely, közvetlen a Balaton partján, hangulatos, nyugodt. Az épület modern, stílusos, hangulatos. Az ételek finomak, a gyümölcsleves valóban isteni :) A kiszolgálás lehetne kicsit gyorsabb, a pincérnő figyelmesebb, de összességében a hely kiváló. Ajánlom mindenkinek!
Maximálisan elégedett! -

Szilágyi Cukrászda Zalakaros

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Évek óta a megszokott minőséget képviselik, a sütemények helyben készülnek, a fagylalt bámulatosan finom és a kiszolgálás mindig a legnagyobb odafigyeléssel történik. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki Zalakaroson jár. Ugorjon be egy sütire, fagyikehelyre, kávékülönlegességre, mert nem fog csalódni egyikben sem. Köszönjük Szilágyi család! :)
2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátaink és ismerőseink ajánlására látogattuk meg a helyet négyen. Vegyes érzelmekkel mentünk, mert azt hallottuk, hogy az ételek finomak, bőségesek és olcsók, de a kiszolgálás pocsék. Minden az előbb leírtakból beigazolódott. A teraszon foglaltunk helyet, alig volt 1-2 szabad asztal, mindenki falatozott valamit, az adagok a látottak alapján óriásiak voltak, a leves legalább 1 liter.
Mexikói délután fantasztikus hangulatban -

Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 18.
Nagyon hangulatos hely, az ételek és italok minősége kiváló, a személyzet nagyon kedves és segítőkész :) ajánlatuk alapján kóstoltuk meg a mexikói fogásokat és nem csalódtunk :) szuper hangulat, szuper minőség és kiszolgálás :) plusz jó pont, hogy az étlapon fel van tüntetve, hogy mennyire fűszeresek, mivel én nem vagyok járta a mexikói ízvilágban nem ért meglepetés, mikor kihozták, amit rendeltem :) sok ilyen hely kellene még a környékre :)
Hangulatos vacsora -

Tompos Étterem Keszthely

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal látogattunk el az étterembe, már régi vágyunk volt kipróbálni milyen lehet, és azt kell mondanom, hogy nem csalódtunk :) Az ételek ízletesek voltak, az adagok megfelelők, a kiszolgálás gyors és udvarias, a hely hangulatos és csalogató :) Sütőtökkrémlevest ettünk, ami nagyon finom volt és ízlésesen tálalták.