Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Deák F. u. 25.

Hotel Annabella Balatonfüred a térképen

Hotel Annabella Balatonfüred értékelése:

22. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
105. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Hotel Annabella Balatonfüred képei

Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Nelly81 TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Egy szeptemberi hétvégét töltöttünk a hotelben, amely feltétlen felújításra szorul, de elhelyezkedése csodálatos, közvetlen a Balaton partján. 4-en érkeztünk (4 felnőtt), 2 superior szobát foglaltunk. Nem volt szimpatikus, hogy a recepción egy olyan nagy szobát szerettek volna ránksózni, ahol a két szoba között egy ajtó van.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Három napot voltunk 2019 szeptember elején. A szoba szép, és tiszta,szép kilátás, az ágy kényelmes, hűtö, klima alapból, és működik. Étterem pazar, wellnes is jó, és tiszta. Saját strand, és közel van. Személyzet mindenhol nagyon kedves, és figyelmes. (recepció, étterem, takarítók, wellnes)
Nagyon jól éreztük magunkat, remélem még találkozunk!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Előnyök : tisztaság, a személyzet nagyszerű, van kül- és beltéri medence, nagyszerű saját strand szemben a szállodával. Remek elhelyezkedés, légkondicionálás jól működik, az erkély ablakon van szúnyogháló így nyugodtan ki lehet nyitni. Hátrányok: A folyosókon nagyon meleg van, a szobák tiszták, de nagyon retro a berendezés .
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018. szeptember elején 5 napot töltöttünk a szállodában. Az első benyomás a bejelentkezéskor átlagos, semmi különleges. A recepciós elég unottan végezte a munkáját, láthatóan fáradt volt. A berendezés kopott, fakó fotelek és a harmadik emeleten (ahol a szobát kaptuk) koszos, foltos szőnyegpadló. A szoba berendezése szegényes, régimódi.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk itt ebben a szállodában! A ki és bejelentkezés nagyon gyorsan ment. Segítőkészek a recepciósok. Hatalmas a szálloda nagy a parkolója, ennek ellenére alig lehet helyet kapni, gondolom ez a szálloda telítettségétől is függ.

GabiKriszti TOP étteremértékelő
GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napra érkeztünk nyaralni, így superior szobát foglaltunk- még év elején. A szoba mérete elég kicsi, de minden megvan benne. A klíma jól hűt, az ágy kényelmes és lap TV van a szobában. A hűtő jól hűt de lehetne egy kicsit nagyobb, egy ásványvíz alig fér bele. Az erkély ajtón szúnyogháló van, ami nagyon praktikus.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az úszó VB és a Kapolcsi fesztivál alatt voltunk a hotel vendégei. Annak ellenére, hogy csurig volt a ház vendégekkel gyors ,zökkenőmentes volt a ki és bejelentkezés . Mindenki nagyon udvariasan és szolgálatkészen . A szálloda tiszta volt végig. Az étkezéseknél a svédasztal kínálata folyamatosan feltöltődött, és pazar volt. A szobánk nem volt kifogástalan, kicsit retro.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Kettesben töltöttünk néhány napot az Annabella Hotelban augusztusban. Szép a kilátás a szobából a Balatonra, a környékre. A szoba tiszta volt, a személyzet kedves. A matracok már cserére szorulnak, de azért jól tudtunk aludni. Közel van a strand (a szállodának saját strandrésze van nyugágyakkal), a sétány.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Párommal és unokámmal töltöttünk itt el egy hosszú hétvégét. Hármunknak a szoba eléggé szoros volt. Légkondi nincs,nagy melegben az alvás eléggé kényelmetlen. Nincs gyereksarok,amit nagyon hiányoltunk. Vannak gyerek animátorok,ők mindent megtesznek,hogy rossz idő esetén is élményt tudjanak nyújtani a gyerekeknek.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
A méretéből és befogadóképességéből adódva a recepciósok és a pincérek nagyon pörögtek. Bár, azért érdekes volt, hogy vacsoránál nem igazán kérdezték meg, hogy szeretnénk-e valamit inni. Ami főleg, azért volt érdekes, mert egy kis gépből 5 percnyi nyomkodás után jött ki egy pohár víz.

Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.325 - 16.639,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.03-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 32.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 61.028,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.612 - 25.411,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Hotel Blaha Lujza
2020.12.13. - 2019.12.13.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Annabella
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.672 - 14.080,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.23. - 2020.10.10.
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.552 - 33.480,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.08.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLANights (1 éjtől)

BalatonfüredX