Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2017. június 12.barátokkal járt itt
3 napot töltöttünk a hotelben. Az első benyomásom vegyes volt, mivel arra nem számítottam, hogy egy olyan fürdőszobába lépek be, mintha 30 évet visszarepültem volna az időben. Tisztában voltam azzal, hogy a szálló nem ma épült, de gondoltam időnként modernizálnak egy kicsit. Elképzelhető, hogy a többi szoba fel van újítva, én egy standard szobában voltam.
Hotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - Szobák
2015. szeptember 20.csoporttal járt itt
Kivülről szocreálnak tűnt az Annabella Hotel, de bent kellemesen csalódtam. A 6. emeleten tiszta, felújított, légkondis szoba fogadott, kényelmes ággyal. 2 embernek elegendő a kis erkély két székkel, asztallal. Nagyon szép idő volt szeptember közepe ellenére, úgyhogy még a balatonparti strandra is lementünk.
Átlagos 2013. július 29.a párjával járt itt
A szobát csak 14 óra után, kisebb cirkusz után tudtuk elfoglalni, mert a nekünk kijelölt szobával a takarítok nem végeztek, így kérésemre nagy nehezen másikat adtak. (Sokan, jóval előbb beköltöztek,annak ellenére, hogy utánunk érkeztek! ) Csöndes szobát kértem, ezzel szemben éjjel 11-ig ment a focizás, üvöltözés,játék az ablakunk alatt.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Először jártunk itt ebben a szállodában! A ki és bejelentkezés nagyon gyorsan ment. Segítőkészek a recepciósok. Hatalmas a szálloda nagy a parkolója, ennek ellenére alig lehet helyet kapni, gondolom ez a szálloda telítettségétől is függ.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2018. augusztus 13.a párjával járt itt
5 napra érkeztünk nyaralni, így superior szobát foglaltunk- még év elején. A szoba mérete elég kicsi, de minden megvan benne. A klíma jól hűt, az ágy kényelmes és lap TV van a szobában. A hűtő jól hűt de lehetne egy kicsit nagyobb, egy ásványvíz alig fér bele. Az erkély ajtón szúnyogháló van, ami nagyon praktikus.
Hotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - BelsőHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - Belső
2017. szeptember 21.a párjával járt itt
Az úszó VB és a Kapolcsi fesztivál alatt voltunk a hotel vendégei. Annak ellenére, hogy csurig volt a ház vendégekkel gyors ,zökkenőmentes volt a ki és bejelentkezés . Mindenki nagyon udvariasan és szolgálatkészen . A szálloda tiszta volt végig. Az étkezéseknél a svédasztal kínálata folyamatosan feltöltődött, és pazar volt.
Átlagos 2015. július 14.a párjával járt itt
Nagyon kedvelem a Balatont,ezert szinte evente ellatogatunk valamelyik telepulesre. Most Fureden,az Annabellaban szalltunk meg. A kornyek szep,sajat strandnak orultunk. Etelek valasztekosak,szoba 1-2ejszakai tartozkodasra megfelelo. De ugy erzem egy balaton parti 3 +csillagos szallodaban mar alap kell,hogy legyen a klimatizacio.
Kiváló 2015. június 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt a párommal. Régen nem jártunk erre, és meglepődve láttuk, milyen csodálatos lett a parti sétány! Gondozott, ápolt, tele virággal! Világszínvonal! Az éttermek és bárok egységessége és kultúráltsága nagyon tetszett! A szállodában kedvesen fogadtak, a szoba tiszta és tágas.
Hotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - Környék
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. május 31.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a felújított szállodában. Szép a környezet is, a parti sétány füvesítése és új követése is éppen addigra készült el. Nagyon jó volt a kerti medence, mellette napágyakkal, napernyőkkel, a saját parti strand is szépen rendezett. Az ellátás bőséges és nagy a választék. Mindennel meg voltunk elégedve. Itt minden korosztály jól érezheti magát.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
A Szállás. hun nyertem elvoltunk, és nagyon jól éreztük magunkat. A 6. emeleten voltunk a kilátás tökéletes úgy a városra, mint a Balatonra. A személyzet nagyon kedves, a konyha remek, valamikor anno már voltunk itt, de a színvonal ugyan olyan. Vissza mennék bármikor. Saját strandja van.
Hotel Annabella Balatonfüred - Külső képHotel Annabella Balatonfüred - Környék