Hotel Margaréta Balatonfüred

Hotel Margaréta Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi u. 53.

Hotel Margaréta Balatonfüred a térképen

Hotel Margaréta Balatonfüred értékelése:

1. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
3. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Hotel Margaréta Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Hotel Margaréta Balatonfüred vélemények

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Tökéletes választás volt itt tölteni a 2016-os Szilvesztert a családunkkal. Az ételek jók és változatosak voltak, mindenki talált kedvérevalót. A szilveszteri buli remekül sikerült. Örültünk, hogy olyan szállodát sikerült találnunk, mely odafigyel arra, hogy néha a kevesebb, több. Nem akart hatalmas, többszáz fős bulit tartani, annyi főt vállalt, amennyi kényelmesen elfért.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Felejthetetlen élményt nyújtott nekünk, gyermekeinknek főleg. A személyzet kedves, rugalmas, a tisztaság kiváló, a kényelemről csak superlativusokban tudok írni. Az ételek ízletesek, változatosak voltak.
Köszönet mindenért!

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 12.
Egyszerű, de rendezett. Az ételek megfelelőek. A szilveszteri rendezvény szép és kellemes volt. Az ételek finomak. A szoba nem túl nagy de elfértünk. A személyzet kedves és segítőkész. A fütésel voltak gondok, de adtak radiátort. A wellnes tiszta, de sokan nem tudnak egyszerre nyugodtan fürdőzni. A szauna nagyon jó és tiszta,rendezett. Pozitív élmény volt.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Ár-érték arányban kiváló szálloda. Kényelmes, nagyméretű szobák, jó minőségű, ízletes ételek, bár nem nagy választékban. Újonnan kialakított, szép wellness részleg, udvarias személyzet, a szobákban és a közös helyiségekben is tisztaság.
Hiányosság: a szobában nem működött az internet.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
A szálloda nagyon szép kívülről és belülről is,közel van a szabadidőközpont. A wellness részleg egy kicsit kicsi, de mivel jó időt fogtunk ki,így nem sokat tartózkodtunk a hotelben. A személyzet kedves, a tisztasággal alapvetően meg voltunk elégedve,de itt-ott lehetett találkozni pókkal a szobában. A tv egy kicsit pici, de úgysem azért mentünk.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Udvarias kiszolgálás, mosolygó, segítőkész személyzet. Finom ételek. Az egész szállodában tisztaság. A wellness rész nem túl nagy, de tiszta és modern, kellemes.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal házassági évfordulónkat töltöttük Balatonfüreden. A hotelt az interneten fedeztük fel és csupa jót olvastunk róla, így nem volt kérdés hogy itt foglalunk szállást. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és segítőkész. A nagy választékú svédasztalos reggelinek és vacsorának nagyon örültünk.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusban voltunk a szállodában,nagyon tetszett a szálloda stílusa,berendezése,fekvése.
Sajnos az idővel nem volt szerencsénk,de a wellness rész kárpótolt.bár ha csúcsidő van meglehetősen kicsi.

Ami nem tetszett a portáról beállítható légkondis fűtés,valamint a vacsora választéka, és minősége.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint említettem egy kicsit korai volt az elő nyaralás elég kevesen voltunk nyílván ez a jellemző. Hiányoztak a többi családok,barátok,emberek. A svédasztalos vacsorának jobban örültem volna de hát a kevés létszám miatt nyílván így lehetett csak megoldani. Egy biztos ha legközelebb jönnék, később jönnék kb. egy hónappal.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 8.
A szüleimnek választottam a hotelt, 20. házassági évfordulós ajándékként. Nagyon jól érezték magukat, semmiben nem találtak kifogást. Mind a személyzet, mind a szoba, az ételek nagyon tetszettek nekik. Nem utoljára voltak itt, legközelebb is visszalátogatnak majd. Köszönjük a remek hetet!

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.936 - 40.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 15.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 42.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 43.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.717,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.04.09. - 2020.04.13.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.941 - 36.040,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Gold Haus Panzió
2020.03.02. - 2021.01.03.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.600 - 20.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.10.10.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.936 - 40.940,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

BalatonfüredX