Hotel Margaréta Balatonfüred

Hotel Margaréta Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi u. 53.

Hotel Margaréta Balatonfüred a térképen

Hotel Margaréta Balatonfüred értékelése:

1. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
3. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Hotel Margaréta Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Hotel Margaréta Balatonfüred vélemények

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptemberi utószezonban voltunk itt. Hirtelen ötlettől vezérelve nem előre foglalva találtuk ezt a szállodát, sajnos. Ha lett volna még kedvünk kerestünk volna egy másik szállást! Retró volt a szobánk, szekrény helyett egy függönnyel elválasztott polcos valami volt, a fürdőszoba borzasztó, a törölközőn kivül semmi egyéb. A reggeli és vacsora szánalmas!

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
A személyzet nagyon kedves, udvarias, figyelmes. Minden információt megkaptunk, amire szükségünk volt. A szoba tiszta, jó állapotú és jó fekvésű. Egyedüli hiányosságnak a hajszárítót tudnám felhozni, illetve azt, hogy a légkondit csak a recepcióról lehet 100%-osan irányítani, ettől függetlenül minden rendben volt. Minden nap takarítottak és cserélték a törölközőket is.
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 22.
Bátran merem ajánlani kisgyermekes családoknak, nagyon szuper a beltéri gyerekmedence. Az ételek is nagyon finomak voltak. A személyzet nagyon figyelmes és tisztelettudóak. Ami a legjobb, ha jó az idő, a kültéri medencéjük nagyon tiszta és a vize is nagyon kellemes. Egyszóval szuper volt, mindenkinek ajánlom!!!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 22.
A Hotel alkalmazottjai nagyon udvariasak. Az ételek ízletesek voltak és a választék is bőséges volt. A hotelszoba nagyon meleg volt,éjszaka nagyon nehezen lehetett elviselni a hőséget. Ventillátor nem volt a szobában, pedig megkönnyítette volna a meleg elviselhetőségét.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 11.
Hatalmas csalódás volt. Igaz 2 napra érkeztünk,nagyon bizakodóak voltunk,jó hely,jó parkoló,kedves személyzet. A régi szárnyban kaptunk szobát, (superior) de a kilátáson kívül más poztívum nem fogadott. Gyenge minőségű wc-papír, eltört mosdókagyló, megviselt ajtó, ezer éves kilincs, szobaszéf,hajszárító,szappan stb. hiánya (egyes helyeken ez alap!
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
4napot töltöttünk a szállodában kisgyermekkel, és egy mozgássérülttel. Földszinti szobát kaptunk, amelyhez minden közel volt (az étteremhez, az udvarhoz, bejárathoz, mozgássérült parkoló közvetlen a bejáratnál, ami egy mozgássérültnek nagyon fontos! ! ! )Mindennel meg voltunk elégedve! A szálloda kulturált, hangulatos, tiszta. A személyzet kedves, segítőkész.
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszett az a felpanzios etelek valaszteka. Aminem tetszett az az,hogy mar koran lefoglaltuk a szobat megis egy nagyon zajos helyet kaptunk,de nemigazan a forgalom zavart bennunket hanem hogy meg ejjel kettokor is a kinti teraszon hangoskodtak. Nem tudtunk aludni. De ami a legbosszantobb az az,ahogy ehhez a problemahoz a szalloda allt.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jól éreztük magunkat, de lenne néhány észrevételem: ott tartózkodásunk alatt az étkezéseknél csak száraz kenyeret kaptunk és itt is él, hogy korán kell menni, mert a finomságokból nem jut. Kicsit csalódtunk a wellnessben ,ugyanis kicsi. A két medencébe összesen 6 ember fér el. Pozitívum, hogy szaunäból nagy a välaszték és kellemes a környezet is.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Váratlanul indultunk el nyaralni, Balatonfüredre megérkezve a Margaréta Hotelre esett a választásunk. Mivel nem foglaltunk szállást ezért felhívtuk a hotelt, ahol készségesen segítettek, lett szállásunk. Jó szobát kaptunk, a személyzet nagyon kedves volt. Az étkezés nagyon szervezett volt, kitűnő ételekkel és személyzettel.
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Odaérkezéskor derült csak ki, hogy a kért 3 db szobát még sem egymás mellé tudják adni, és még 14. 00 óra után is várni kellett rájuk. Ez már az elején rosszul indította a 3 család nyaralását, főleg a kisgyermemek kedvét vette el. A recepción dolgozók tájékozottsága hagyott kivetnivalót maga után, a wellness részleg pedig kiábrándítóan kicsi volt és a gyermekmedence víze elviselhetetlenül hideg a gyermekek számára.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.936 - 40.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 15.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 42.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 43.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.717,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.04.09. - 2020.04.13.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.941 - 40.359,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.05. - 2021.02.26.
Astoria Hotel és Étterem
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.02. - 2021.01.03.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.975 - 18.475,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 11.880 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.936 - 40.940,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

BalatonfüredX