Hotel Margaréta Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi u. 53.

Hotel Margaréta Balatonfüred a térképen

Hotel Margaréta Balatonfüred értékelése:

1. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
3. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Hotel Margaréta Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Margaréta szálloda a közkedvelt és folyamatosan fejlődő üdülőhely, Balatonfüred frekventált részén helyezkedik el, közvetlenül a 71-es főút mellett. Hatalmas parkkal, kényelmes szobákkal, színvonalas szolgáltatásokkal, gyermekjátszótérrel és konferencia-rendezési lehetőségekkel várja vendégeit.

Hotel Margaréta Balatonfüred képei

Hotel Margaréta Balatonfüred vélemények

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptemberi utószezonban voltunk itt. Hirtelen ötlettől vezérelve nem előre foglalva találtuk ezt a szállodát, sajnos. Ha lett volna még kedvünk kerestünk volna egy másik szállást! Retró volt a szobánk, szekrény helyett egy függönnyel elválasztott polcos valami volt, a fürdőszoba borzasztó, a törölközőn kivül semmi egyéb. A reggeli és vacsora szánalmas!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 11.
Hatalmas csalódás volt. Igaz 2 napra érkeztünk,nagyon bizakodóak voltunk,jó hely,jó parkoló,kedves személyzet. A régi szárnyban kaptunk szobát, (superior) de a kilátáson kívül más poztívum nem fogadott. Gyenge minőségű wc-papír, eltört mosdókagyló, megviselt ajtó, ezer éves kilincs, szobaszéf,hajszárító,szappan stb. hiánya (egyes helyeken ez alap!
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon szép, tiszta hely, a személyzet rendkívül udvarias,figyelmes, az étel kifogástalan. A legnagyobb öröm a szülinapi ajándék volt, amely az asztalon várt! Szívesen ajánlom másoknak és szívesen megyünk újra.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
A szálloda, egy családias, jó hangulatú,A személyzet tagjai készségesek.Az étel finom és ízletes. A szálloda tisztasága kiváló.
A recepció személyzete segítőkész.
A felszolgálók udvariasak, gyorsak, pontosak.
Többször jártunk itt, mindig jól éreztük magunkat.
Köszönet a szálloda teljes személyzetének.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Balatonfüredet télen nem ajánlom - még Szilveszter naoján sem volt pezsgés a parton. A szálloda jó helyen van, nem túl messze a mólótól, jó parkolási lehetőséggel. A közösségi terek és a szobák is kényelmesek, a személyzet segítőkész és udvarias. Mindhárom napra igyekeztek programot szervezni, de a Szilveszter nem igazán sikerült.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
Könnyen megközelíthető,saját parkolóval rendelkező szálláshely . Kedves és figyelmes személyzet! Mi a férjemmel a házassági évfordulónkat ünnepelvén érkeztünk a hotelbe. Kellemes meglepetésként ért minket a szobában lévő bekészítés (gyümölcs, bor és egy kedves kis szöveg). Kiváló és változatos menüből válogathattunk ottlétünk alatt.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.
Nagy köszönettel vettük pozitív visszajelzését! Szeretettel várjuk Önöket más alkalommal is!
Forsthoffer Ágnes (Hotel Margaréta)

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12.
Nagyon kellemes hely, jól éreztük magunkat. Kedves a személyzet és kisgyerekeknek is alkalmas hely a kikapcsolódásra. Valószínűleg visszatérő vendégek leszünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
A kiszolgáló személyzet igazán segítőkész volt. Minden aktuális programról, látnivalóról, helyi nevezetességekről részletes információt kaptunk.A szálláson igazán ízletes étkezést biztosítottak. A Balatonfüred festői szépségű központja csak tizenöt perc kellemes sétára volt a szállástól.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Nagyszerű 4 napot töltöttünk el a Hotelban. Mindennel meg voltunk elégedve, tisztaság volt, ízletes, bőséges és választékos volt az ételkínálat. Nagyon élveztük a kinti medencét, 37C fok volt mikor ott jártunk,nagyon kellemes volt a víz hőmérséklete és tisztasága is. Szép nyugis a környezet, a centrum könnyen, hamar elérhető. Nagyon barátságos, figyelmes a személyzet.

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Balaton legszebb részén. Egyszere lehetett élvezni a pezsgést és a nyugalmat,jobbnál jobb programok kiséretében. Az emberek kedvesek és együtt élvezik a nyaralást de kicsit félre vonulni feltöltődni is volt lehetőség. Csak 4 éjszakát voltam de sikerült megpihennem és kiszakadni a szürke hétköznapokból. Többet pihentem ezalatt a 4 nap alatt mint itthon 4 hónap alatt.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.936 - 40.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 15.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 42.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 43.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.717,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.04.09. - 2020.04.13.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.941 - 40.359,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.05. - 2021.02.26.
Astoria Hotel és Étterem
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.02. - 2021.01.03.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.975 - 18.475,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 11.880 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.936 - 40.940,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

BalatonfüredX