Danubius Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Danubius Hotel Marina Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi út 26.

Danubius Hotel Marina Balatonfüred a térképen

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Danubius Hotel Marina Balatonfüred vélemények

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 5.
tisztelt vezetőség
először voltunk a marinába nagyon jól éreztük magunkat. a személyzet azon dolgozott , hogy mi vendégek a legnagyobb elégedettséggel távozzunk és ha lehetőségünk van akkor ott foglaljunk szállást önöknél legközelebb is és ajáljuk másoknak is. köszönünk mindent a vezetőségnek és a hotel minden dolgozójának.
Válasz az értékelésre - 2021. június 14.
Kedves Vendégünk,

Először is szeretnénk, ha tudná milyen sokat jelent számunkra, hogy az idejét nem sajnálva leírta az őszinte és kedves véleményét és értékelését a szeretett Danubius Hotel Marina szállodánkkal kapcsolatban. Köszönjük szépen, hogy megemlítette a figyelmes és profi személyzetünket, valóban megérdemlik a dicséretet.
Marina Reservation (Danubius Hotel Marina)
2021. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. május 25.
Régebben már voltunk, nagyon meglepődtünk a szép felújításon, modernizáláson. A konyha kínálata és ételek mind minőségben, mennyiségben, fantasztikus volt, mindenki nagyon kedves és segítőkész a dolgozók között. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönünk mindent. Köszönöm a Szállásvadász segítségét is.
Válasz az értékelésre - 2021. május 28.
Kedves Vendégünk,

Hálásan köszönjük a csodás értékelést, amelyet megosztott a mi Danubius Hotel Marinánkkal kapcsolatosan. Őszintén örülünk, hogy felújított hotelünk minden tekintetben elnyerte tetszésüket és boldogok vagyunk, hogy sok szép emlékben gazdagodtak az itt töltött pihenés során.
Marina Reservation (Danubius Hotel Marina)

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégek vagyunk. Az idei év nagy csalódás volt. Főleg az étkezés, mivel az ételek minősége erősen hullámzó. A tisztaság hagy kívánni valót, rengeteg a pók. Az előtérben felállított kávézó és italautomata asztalok alatt konkrétan több hetes retek volt. Reggel az asztalok üveglapja nem volt letakarítva, tiszta "pohár talp" lenyomat volt, ragadtak az asztalok, reggel 7 kor, amikor az étterem nyitott a reggelihez.
Válasz az értékelésre - 2020. július 31.
Kedves Gabriella!
Hálásan köszönjük, hogy megosztotta velünk értékelését. Nagyon sajnáljuk, hogy visszatérő vendégként idén csalódást okoztunk Önöknek. A tapasztalt kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük és nagyon köszönjük javító szándékú meglátásait.
Bízunk benne, hogy a tapasztaltak ellenére adnak nekünk egy újabb esélyt és hamarosan ismét vendégül láthatjuk majd Önöket, kijavítva a mostani hibáinkat!
Schneider Petra (Danubius Hotel Marina)

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
A szálloda a megszokott magas színvonalon teljesített és még az időjárás is tökéletes volt.
Válasz az értékelésre - 2020. július 6.
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy a Danubius Hotel Marinát választották!
Szeretnénk megköszönni, a kedves szavait, vendégeink elégedettsége mindig öröm számunkra.
Boldogok vagyunk, hogy pozitív élményeit megosztotta másokkal is!
Reméljük a jövőben is minket választanak majd!
Üdvözlettel:
Danubius Hotel Marina Management
Schneider Petra (Danubius Hotel Marina)

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
A szálloda kicsit régimódi, de a szobák szépen felújítottak. Az ételek nagyon finomak voltak, és bőséges volt a kínálat. Az animátorok szuper programokat csináltak a gyerekeknek. Kiváló volt a gyerekmedence, szuper csúszdákkal, vízi elemekkel. A part szépen rendben tartott, napágyakkal, játszótérrel.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Kedves Kisné Ferencz Zsuzsanna,

Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy volt olyan kedves, hogy megossza velünk őszinte véleményét. Nagyon örülünk, hogy a Hotel Marinát választotta szálláshelyéül, őszintén reméljük, hogy rengeteg nagyszerű élménnyel gazdagodott az itt tartózkodása folyamán.
Hotel Marina Management (Danubius Hotel Marina)

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Évek óta visszajárunk, imádjuk. Az időjárást sajnos nem lehet kiszámítani. A part nagyon szépen rendbentartva, elegendő ,kényelmes napágy. Nagyon szép gyerek-élménymedence készült el, szükség volt rá. A recepción a bejelentkezés, kijelentkezés zökkenőmentes.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Vendég!

Először is szeretnénk megköszönni, hogy időt szánt arra, hogy élményeit megossza velünk. Hihetetlen érzés olvasni, hogy már évek óta minket választanak. Örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve. Reméljük ismét a Marina Hotel -t válasszák.

Üdvözlettel,
Hotel Marina Management
Hotel management (Danubius Hotel Marina)
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Összességében mindennel elégedettek voltunk, kisgyermekkel érkezőeknek kifejezetten ajánlott úti cél. Egyedül a kültéri gyermek medencénél hiányoltuk - amely egyébként nagyon szuper -, hogy nem meleg vizes.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 2.
Kedves Vendég!

nagyon szépen köszönjük, hogy az Marina Hotel-t választotta, és az értékelését. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy élvezték a nálunk töltött időt, és hogy elégedett voltak mindennel. Reméljük sok felejthetetlen élménnyel távozott tőlünk. Ajánlását köszönjük szépen. Várjuk vissza.

Üdvözlettel,
Hotel Marina Management
Faluhelyi Judit (Danubius Hotel Marina)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Visszatérő vendégek vagyunk. Tavasszal és ősszel a szálloda lehetővé teszi a kedvezményes pihenés lehetőségét amivel élünk, mivel nem lehet kihagyni ezt a nagyszerű alkalmat! ! A személyzet is a helyzet magaslatán állt. Mindenkinek ajánlani tudom, gyermekes családoknak pl.
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Kedves Németh Istvánné,
Köszönjük szépen ezt a drága visszajelzést. A világot jelenti a számunkra, hogy ennyire jól érezték magukat nálunk és hogy ezt meg is osztják velünk, köszönjük! Nagyon nagy örömünkre szolgál, hogy a kedves személyzetünkkel meg voltak elégedve és tökéletesnek ítélték a szállodánk elhelyezkedését.
Faluhelyi Judit (Danubius Hotel Marina)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! A kilátás csodás a 11. emeletről, ezért érdemes ott foglalni a szobát. A parkoló ingyenes és valóban zárt, őrzött. Az étkek mennyisége, változatossága, ízletessége feledhetetlen. A pincérek folyamatosan serénykedtek, a magas vendéglétszám ellenére sem kellett szennyes edények mellett étkeznünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Idén 3. alkalommal szálltunk meg a Marina Hotelben. Most sem csalódtunk az ott dolgozók kedvességében, segítő készségében. All inclusive ellátásával ár/érték arányban veri a többi szállodát (szerintem). Az idén (május 1-jén) a legkisebbek és szüleik nagy örömére átadásra kerülő gyermek medence tovább növeli a színvonalat, ezen kívül új kávéautomaták is beüzemelésre kerültek.

Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.000 - 39.667,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal
Érvényes: 2021.09.02-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 21.000 - 54.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal
Érvényes: 2021.10.09-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 60.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 46.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellnessrészleg és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2022.01.03-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.036 - 49.511,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.750 - 79.342,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.09.03-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Érvényes: 2022.06.23-ig
Hotel Pallone
3 nap/2 éjszaka 8.750 - 9.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Astoria Hotel és Étterem
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.08.28-ig
Gold Haus Panzió
Érvényes: 2021.12.29-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.594 - 46.113,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal
Érvényes: 2021.09.01-ig

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

BalatonfüredX