Danubius Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Danubius Hotel Marina Balatonfüred
Danubius Hotel Marina BalatonfüredDanubius Hotel Marina Balatonfüred
Danubius Hotel Marina BalatonfüredDanubius Hotel Marina Balatonfüred

A Danubius Hotel Marina legnépszerűbb csomagjai

Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon (min. 2 éj)
Hajókázás a Balatonon
04.25-10.13.
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Több pihenés, több kedvezmény - előfoglalással (min. 3 éj)
Több pihenés, több kedvezmény - előfoglalással
04.25-09.12.
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Pünkösd (min. 1 éj)
80.850 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Pünkösd - speciális előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - speciális előrefizetéssel
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Danubius Hotel Marina Balatonfüred vélemények

Kiváló 2023. október 15.egyedül járt itt
Kiváló helyen, kiváló szálloda. A szoba 2 felnőttnek kicsit kicsi lett volna, de 1 embernek még elmegy. . . a személyzet is kedves, megértő volt.
Az all incluziv ellátás szuper, bár az, hogy 3 (! ) alkalommal is paradicsomlevest és szintén 3 alkalommal rakott karfiolt kínáltak, annyira nem jött be. . . az ételek egyébként ízletesek voltak.
Kedves Vendégünk,

Köszönjük, hogy időt szakított a visszajelzésre.
Örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk töltött idő, és hogy szállodánk elhelyezkedése és ételeink ízletessége elnyerte tetszését.
2023. október 17., N. Viktória, Marina Reservation, Danubius Hotel Marina
Kiváló 2023. október 14.a párjával járt itt
Már többször jártunk a hotelben és visszatérünk még. Kedves személyzet, kiváló ételek, szép balatoni part, a nyugalom szigete. Az all inclusive ellátás
minden szempontból kielégítő. Balatonfüred nagyon szép város, a hotel remek helyre épült. Csak szép élményeim maradtak. Némely 4 csillagos hotel meg sem közelíti a Marina Hotelt szolgáltatásban, színvonalban.
Kedves József,

Köszönjük, hogy időt szakított szállodánk értékelésére!
Folyamatosan arra törekszünk, hogy Vendégeink gondtalanul pihenhessenek nálunk, így nagy örömünkre szolgál, hogy elégedett voltak mindennel és kipihenve, feltöltődve tudtak hazautazni.
2023. október 17., N. Viktória, Marina Reservation, Danubius Hotel Marina
Kiváló 2023. október 7.a párjával járt itt
A szoba kicsi, szűk, pusztán éjszakai tartózkodásra (alvásra) megfelelő. De nem is kell ott-tartózkodni, hiszen kiváló lehetőségek vannak a nappalok eltöltésére. (Nem sorolom, a szálláshely ismertetőjében szerepelnek. ) A személyzet kedves és készséges, konyhája kitűnő, az ételek, italok választéka bőséges, az étkezések lebonyolítása gyors és kényelmes.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy szállodánkat választotta! Örömmel olvassuk, hogy remekül érezték magukat szállodánkban és összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.

Reméljük, hogy újra vendégünkként üdvözölhetjük!

Üdvözlettel,
D. Vivien
Danubius Hotel Marina
2023. október 9., D. Vivien, Danubius Hotel Marina
Kiváló 2023. október 6.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, a kilátás a balatonra Tihany irányba. Az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet nagyon kedves segítőkész emberek. A fizetésnél hiányoltam, hogy nem ajánlottak kedvezmény lehetőségeket nekem kellett rákérdeznem hogy mit kell tennem a Danubius kedvezmény kártyával, csak ez után mondta el a lehetőségeket, de szerintem így sem mondta el az összeset.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy véleményét megosztotta velünk!
Őszinte sajnálattal olvassuk, hogy nem volt megelégedve a törzsvendégprogrammal kapcsolatos tájékoztatással. Ha lennének még kérdései ezzel kapcsolatban, örömmel segítünk akár telefonon, akár emailben, de a weboldalunkon is megtalál minden információt részletesen.
2023. október 9., D. Vivien, Danubius Hotel Marina
Kiváló 2023. október 1.a párjával járt itt
Az egész hotel rendben van, az alap szoba nem nagy, de a leírásból, és a véleményetek alapján kiderül. Arra hogy aludjunk elég. Az étkezéseknél mindig azonnal pótólták ami fogyott, volt választék. Sajnos sok vendég visszaél a korlátlan ételkínálattal, és rengeteg maradékot, komplett fogásokat ott hagynak, de ez a vendégek inteligenciáját minősíti.
Kedves Sándor,

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét, hálásak vagyunk, hogy szállodánkat választotta!

Nagyon örömmel olvassuk, hogy elégedett volt szállodánkkal és szolgáltatásainkkal. Fontos számunkra, hogy Vendégeink kellemes élményekkel távozzanak szállodánkból, örülünk, hogy hozzájárulhatunk gondatlan pihenéséhez.
2023. október 4., Marina Reservation, Danubius Hotel Marina
Átlagos 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Tetszett: A reggeli bőséges választéka , minden helyiség tisztasága. Nem voltam elégedett : A pincérek mufurc viselkedésével. A szoba felszereltségi állapotával = hiányzott a cipőkanál, folyékony kézmosó szappan. A kinti étkkezdében ugyanaz az étel volt 3 napon keresztül, ez szörnyű.
Szörnyű 2023. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Pihenni mentünk volna de a dorbézolo rendőrök miatt mi dkét éjszaka szenvedtünk. A gyerekeknek nincs benti medence. Nem mondanam wellness részlegének ami van. Nem volt senki aki útbaigazítást és elmondhatatlanul mit merre találunk mindent is kérdezgetni kellett. Csalódás volt számomra. Hajókázás nem tudtunk a rossz idő miatt de semmi kompenzáció. . .
2023. szeptember 12.a párjával járt itt
A recepcióban kicsit mosolytalanul, látszott a tapasztalat hiánya, de elvégezték a feladatukat. A szobák picik, de szépen felújítottak, fürdőszoba nagyon szép, mindenhol tisztaság. Wellness részleg kiváló, tiszta. A hidegtálaknál érdemes lenne odafigyelni a tálalásra, sajtok, felvágottak ne ragadjanak egybe, hajtsák félbe a szeleteket.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen részletes értékelését és javaslatait, nagyon örülünk, hogy összességében jól érezték magukat nálunk és várjuk vissza Önöket máskor is sok szeretettel!
Üdvözlettel,
C. Barbara
Danubius Hotel Marina
2023. szeptember 28., C. Barbara, Danubius Hotel Marina
2023. június 27.barátokkal járt itt
A májusi foglalásom során nem tapasztaltam negatív hatást, viszont most június 23-25 ig olyan volt, mint ha más hová kerültem volna! Az előző értékelésemben úgy fogalmaztam, hogy olyan, mint a ,,mennyország". Májusban a nyolcadik emeletről tisztán lehetett látni az egész Balatont, most viszont a 3.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy minket választott és nem kímélte idejét a visszajelzésre.
Nagyon sajnáljuk, hogy nem tudtunk élni a belénk vetett bizalommal. Ígérjük, mindent meg fogunk tenni, hogy a fent említett problémák ne álljanak fent a jövőben.
Reméljük, hogy a jövőben is minket választ majd.
2023. július 4., Marina Reservation, Danubius Hotel Marina
Kiváló 2023. június 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves segítőkész személyzet, patyolat tiszta hotel, kiváló minőségű kiszolgálás, ételek nagyon finomak bő választékkal, a kilátás gyönyörű volt: Balatont látni ébredéskor ez felülmúl minden elkepzelès! Lehetetlen betelni vele ! Haza jöttünk és újra foglaltam, remélem a Balatonra néző szobát kapunk ismételten!
Kedves Vendégünk!

Mindenekelőtt hadd köszönjük meg, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! Köszönjük, hogy minket a Danubius Hotel Marina szállodát választotta szállásuk helyszínéül! Hatalmas öröm számunkra, hogy elégedettek voltak a csodás kilátással, segítőkész személyzetünk munkájával, szolgáltatásainkkal és finom ételeinkkel.
2023. június 10., Marina Reservation, Danubius Hotel Marina
Danubius Hotel Marina Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredSzéchenyi út 26.
• fedett úszómedence • Fitnessz center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szolárium • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár