Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Hotel Marina Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi út 26.

Hotel Marina Balatonfüred értékelése:

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Hotel Marina Balatonfüred vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Összességében mindennel elégedettek voltunk, kisgyermekkel érkezőeknek kifejezetten ajánlott úti cél. Egyedül a kültéri gyermek medencénél hiányoltuk - amely egyébként nagyon szuper -, hogy nem meleg vizes.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 2.
Kedves Vendég!

nagyon szépen köszönjük, hogy az Marina Hotel-t választotta, és az értékelését. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy élvezték a nálunk töltött időt, és hogy elégedett voltak mindennel. Reméljük sok felejthetetlen élménnyel távozott tőlünk. Ajánlását köszönjük szépen. Várjuk vissza.

Üdvözlettel,
Hotel Marina Management
Faluhelyi Judit (Hotel Marina)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Visszatérő vendégek vagyunk. Tavasszal és ősszel a szálloda lehetővé teszi a kedvezményes pihenés lehetőségét amivel élünk, mivel nem lehet kihagyni ezt a nagyszerű alkalmat! ! A személyzet is a helyzet magaslatán állt. Mindenkinek ajánlani tudom, gyermekes családoknak pl.
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Kedves Németh Istvánné,
Köszönjük szépen ezt a drága visszajelzést. A világot jelenti a számunkra, hogy ennyire jól érezték magukat nálunk és hogy ezt meg is osztják velünk, köszönjük! Nagyon nagy örömünkre szolgál, hogy a kedves személyzetünkkel meg voltak elégedve és tökéletesnek ítélték a szállodánk elhelyezkedését.
Faluhelyi Judit (Hotel Marina)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! A kilátás csodás a 11. emeletről, ezért érdemes ott foglalni a szobát. A parkoló ingyenes és valóban zárt, őrzött. Az étkek mennyisége, változatossága, ízletessége feledhetetlen. A pincérek folyamatosan serénykedtek, a magas vendéglétszám ellenére sem kellett szennyes edények mellett étkeznünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Idén 3. alkalommal szálltunk meg a Marina Hotelben. Most sem csalódtunk az ott dolgozók kedvességében, segítő készségében. All inclusive ellátásával ár/érték arányban veri a többi szállodát (szerintem). Az idén (május 1-jén) a legkisebbek és szüleik nagy örömére átadásra kerülő gyermek medence tovább növeli a színvonalat, ezen kívül új kávéautomaták is beüzemelésre kerültek.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.984 - 28.952,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.408 - 32.598,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 22.801,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.120 - 36.220,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

BalatonfüredX