Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Hotel Marina Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi út 26.

Hotel Marina Balatonfüred a térképen

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Hotel Marina Balatonfüred vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
A szálloda kicsit régimódi, de a szobák szépen felújítottak. Az ételek nagyon finomak voltak, és bőséges volt a kínálat. Az animátorok szuper programokat csináltak a gyerekeknek. Kiváló volt a gyerekmedence, szuper csúszdákkal, vízi elemekkel. A part szépen rendben tartott, napágyakkal, játszótérrel.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Kedves Kisné Ferencz Zsuzsanna,

Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy volt olyan kedves, hogy megossza velünk őszinte véleményét. Nagyon örülünk, hogy a Hotel Marinát választotta szálláshelyéül, őszintén reméljük, hogy rengeteg nagyszerű élménnyel gazdagodott az itt tartózkodása folyamán.
Hotel Marina Management (Hotel Marina)

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Évek óta visszajárunk, imádjuk. Az időjárást sajnos nem lehet kiszámítani. A part nagyon szépen rendbentartva, elegendő ,kényelmes napágy. Nagyon szép gyerek-élménymedence készült el, szükség volt rá. A recepción a bejelentkezés, kijelentkezés zökkenőmentes.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Vendég!

Először is szeretnénk megköszönni, hogy időt szánt arra, hogy élményeit megossza velünk. Hihetetlen érzés olvasni, hogy már évek óta minket választanak. Örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve. Reméljük ismét a Marina Hotel -t válasszák.

Üdvözlettel,
Hotel Marina Management
Hotel management (Hotel Marina)
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Összességében mindennel elégedettek voltunk, kisgyermekkel érkezőeknek kifejezetten ajánlott úti cél. Egyedül a kültéri gyermek medencénél hiányoltuk - amely egyébként nagyon szuper -, hogy nem meleg vizes.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 2.
Kedves Vendég!

nagyon szépen köszönjük, hogy az Marina Hotel-t választotta, és az értékelését. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy élvezték a nálunk töltött időt, és hogy elégedett voltak mindennel. Reméljük sok felejthetetlen élménnyel távozott tőlünk. Ajánlását köszönjük szépen. Várjuk vissza.

Üdvözlettel,
Hotel Marina Management
Faluhelyi Judit (Hotel Marina)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Visszatérő vendégek vagyunk. Tavasszal és ősszel a szálloda lehetővé teszi a kedvezményes pihenés lehetőségét amivel élünk, mivel nem lehet kihagyni ezt a nagyszerű alkalmat! ! A személyzet is a helyzet magaslatán állt. Mindenkinek ajánlani tudom, gyermekes családoknak pl.
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Kedves Németh Istvánné,
Köszönjük szépen ezt a drága visszajelzést. A világot jelenti a számunkra, hogy ennyire jól érezték magukat nálunk és hogy ezt meg is osztják velünk, köszönjük! Nagyon nagy örömünkre szolgál, hogy a kedves személyzetünkkel meg voltak elégedve és tökéletesnek ítélték a szállodánk elhelyezkedését.
Faluhelyi Judit (Hotel Marina)

LAUS TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! A kilátás csodás a 11. emeletről, ezért érdemes ott foglalni a szobát. A parkoló ingyenes és valóban zárt, őrzött. Az étkek mennyisége, változatossága, ízletessége feledhetetlen. A pincérek folyamatosan serénykedtek, a magas vendéglétszám ellenére sem kellett szennyes edények mellett étkeznünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Idén 3. alkalommal szálltunk meg a Marina Hotelben. Most sem csalódtunk az ott dolgozók kedvességében, segítő készségében. All inclusive ellátásával ár/érték arányban veri a többi szállodát (szerintem). Az idén (május 1-jén) a legkisebbek és szüleik nagy örömére átadásra kerülő gyermek medence tovább növeli a színvonalat, ezen kívül új kávéautomaták is beüzemelésre kerültek.

Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 35.460,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.360,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.08.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.641,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borvacsorával, wellness-részleg használattal, Wi-F internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, zenés programmal, Lázár Chef élményvacsorájával, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti wellness-szel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 15.030,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.552 - 33.480,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.08.

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

BalatonfüredX