Hotel Pallone Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Fürdő u. 34.

Hotel Pallone Balatonfüred a térképen

Hotel Pallone Balatonfüred értékelése:

14. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
61. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Online foglalás napi árakon

Hotel Pallone Balatonfüred képei

Hotel Pallone Balatonfüred vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
Már harmadszorra térünk vissza Füredre ezt a hotelt választva. Füredi árakhoz képest egész jó. A szoba sajnos elég zajos, ha az ember nyitott ablaknál szeretne aludni, ugyanis közvetlenül a 4 sávos út mellett fekszik és már elég korán beindul az élet és későn csillapodik. Csukott ablaknál ilyen gond nincs, hiszen jól szigetelnek a nyílászárók.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Negatív hogy a szobában túl zajos volt a hűtő, de minden más rendben volt. Jó parkolási lehetőség. Pozitív még a kényelmes napozó terasz, a közeli kemping strand használata és az Aquapark.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A szállás tiszta volt, a személyzet kedves és segítőkész. A fürdőszoba szűk, nincs elég polc és akasztó. A gyerekek nem tudták felakasztani a törülközőket. A kis hűtő nagyon hangos volt, a szellőzését kellene megoldani valahogy. A szálloda egy forgalmas út mellett van, ez kicsit zavaró volt. A reggeli nagyon finom volt és bőséges, volt mindig többféle pékárú, felvágott és sajtok.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
2 ejszakat töltöttünk el a hotelben, nagyon kedves, szolgalatkesz fogadtatas a recepcios hölgytöl. Nagyon szep szobat kaptunk, minden ragyogoan tiszta volt, kedves volt a szemelyzet is, mindenki kivetel nelkül. A svedasztalos reggeli nagyon finom volt es böseges eleg nagy valasztekkal.
2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Kétszer szálltam meg eddig a Pallonéban. Véleményem szerint tökéletesen megfelel az olyan embernek, aki nem luxusra vágyik, hanem egy egésznapos túrázás után egy tiszta! , rendezett! , könnyen megközelíthető szállásra vágyik. Nem egy túlkrémezett wellness "csömör". Ajánlom azoknak akik szeretnek aktívan pörögni az északi part felett, és este kényelmes ágyban jó illatú párnán álomba ájulni.
Kedves Tóth Endre Úr!
Köszönjük szépen kedves szavait!
Várjuk Önt vissza máskor is!
Üdvözlettel:

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.

Három éjszakát töltöttünk Balatonfüreden a Hotel Pallone - ban. "Merre tekerjünk? ! " csomagot választottuk, hogy aktívan tudjunk kikapcsolódni. Elsősorban azért döntöttünk a Hotel Pallone mellett, mert szolgáltatásai között szerepelt, hogy a szobák falhűtésesek. Véleményünk:
- A személyzet az első probléma jelzéséig nagyon kedves volt.
Tisztelt Kollár Család!
Köszönjük észrevételeiket.
Az alábbiakban szeretnék reagálni kritikáikra:
sajnálom, hogy kollégám nem kommunikált Önökkel megfelelő modorban, ez természetesen megengedhetetlen, de sajnos előfordul, hogy még egy mindig mosolygós kedves munkatársunk is elveszíti türelmét. Elnézésüket kérem ezért!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Kellemes meglepi volt a szekrènybe rejtett kis hűtő,a napi friss türcsik ès a napi takarítàs. Szemèlyzet kedves,segítőkèsz mosolygós. Reggeli kifogàstalan. A falhűtèses szobàban jó volt aludni ès megèkezni naponta! Kàr hogy nem volt mikró ès a tv csatornàk szàma is minimàlis volt.
Kedves Brigancz Úr!
Nagyon köszönjük a pozitív visszajelzést.
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Várjuk Önöket vissza szeretettel!

Üdvözlettel:

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. májusában voltunk itt a párommal három napig. Gyönyörű új épület. Igényes,tiszta . Modern,izléses a szoba berendezése. Kényelmes ágy. Kedves és udvarias személyzet. A reggelit a Dzsembori kávézóban fogyasztottuk el,finom és bőséges volt. A hotel könnyen megközelithető,mert a helyi buszmegálló mögött van . Nagyon jól éreztük magunkat és még visszatérünk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
A szállodával alapvetően meg voltunk elégedve. Mikor kiválasztottuk láttuk, hogy távolabb van a központtól. Ami nem túl szerencsés, bár ez sem a szálloda hibája. hogy a mentőállomás mellett van, ezért a mentők és a helikopter fel- és leszállás zaja elég zavaró ha az ember pihenni szeretne. A reggeli kiváló volt.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
A szálloda egy nagyon új épület, ezért minden rendben van vele, tiszta, modern. Igaz viszont, hogy a város tihany felőli szélén helyezkedik el ezért a sétánytól, kikötőtől kissé messze van. Nálunk ez nem volt probléma, még gyermekkel sem. A személyzet kedves volt és jól felkészült. Június elején még nem volt dömping ezért a reggelit a szomszéd plázában levő Dzsembori nevű kávézóban kaptuk (nem bántuk!

Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 50.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.942 - 36.004,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.300 - 43.886,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.100 - 16.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.16-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.704 - 40.303,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.01.22-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

BalatonfüredX