Hotel Pallone Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Pallone Balatonfüred vélemények

Kiváló 2022. május 27.a párjával járt itt
2 ejszakat töltöttünk el a parommal, nagyon kedves fogadtatas, szep szobat kaptunk a 12-est mar masodszor is ugyanazt a szep tiszta, kenyelmes szobat. A szalloda nagyon szep helyen van, van egy gyönyörü terasza, ahonnet kellemesen tudtunk vegignezni egy futball meccset, aminek ferjem nagyon örült.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. szeptember 17.a párjával járt itt
Egy akciós ajánlatot láttam a neten erről a hotelről. Mivel Balatonfüredre nagyon szerettem volna eljönni ismét, megvásároltam. Több, mint 45 év után sétálhattam újra a belvárosban. Gyönyörűségesen őrzik a hagyományokat, mellette a felújítások még kényelmesebbé teszik a sétákat.
Kiváló 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Még nyár elején foglaltam le a szállás, elég kockázatos volt h szeptember. 6-8 közt milyen idő lesz. Csodás volt. Sajnos a földszinten kaptunk szállás, ahol nem volt erkély és elég hangos volt a forgalom. Ragyogott minden, gyönyörű tisztaság volt. Reggeli tökéletes volt. Kicsi az étkező, így fél órás időszakokra voltunk beosztva, de az bőven elég egy reggelire. A Balaton is közel volt, a Campingbe lehetett átmenni. Jól éreztük magunkat
2020. augusztus 12.a párjával járt itt
Már harmadszorra térünk vissza Füredre ezt a hotelt választva. Füredi árakhoz képest egész jó. A szoba sajnos elég zajos, ha az ember nyitott ablaknál szeretne aludni, ugyanis közvetlenül a 4 sávos út mellett fekszik és már elég korán beindul az élet és későn csillapodik. Csukott ablaknál ilyen gond nincs, hiszen jól szigetelnek a nyílászárók.
Kiváló 2019. július 20.a párjával járt itt
Negatív hogy a szobában túl zajos volt a hűtő, de minden más rendben volt. Jó parkolási lehetőség. Pozitív még a kényelmes napozó terasz, a közeli kemping strand használata és az Aquapark.
2019. július 15.gyerekekkel járt itt
A szállás tiszta volt, a személyzet kedves és segítőkész. A fürdőszoba szűk, nincs elég polc és akasztó. A gyerekek nem tudták felakasztani a törülközőket. A kis hűtő nagyon hangos volt, a szellőzését kellene megoldani valahogy. A szálloda egy forgalmas út mellett van, ez kicsit zavaró volt.
Kiváló 2018. szeptember 22.a párjával járt itt
2 ejszakat töltöttünk el a hotelben, nagyon kedves, szolgalatkesz fogadtatas a recepcios hölgytöl. Nagyon szep szobat kaptunk, minden ragyogoan tiszta volt, kedves volt a szemelyzet is, mindenki kivetel nelkül. A svedasztalos reggeli nagyon finom volt es böseges eleg nagy valasztekkal.
2018. szeptember 14.egyedül járt itt
Kétszer szálltam meg eddig a Pallonéban. Véleményem szerint tökéletesen megfelel az olyan embernek, aki nem luxusra vágyik, hanem egy egésznapos túrázás után egy tiszta! , rendezett! , könnyen megközelíthető szállásra vágyik. Nem egy túlkrémezett wellness "csömör".
Átlagos 2018. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk Balatonfüreden a Hotel Pallone - ban. "Merre tekerjünk? ! " csomagot választottuk, hogy aktívan tudjunk kikapcsolódni. Elsősorban azért döntöttünk a Hotel Pallone mellett, mert szolgáltatásai között szerepelt, hogy a szobák falhűtésesek. Véleményünk:
- A személyzet az első probléma jelzéséig nagyon kedves volt.
Kiváló 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Kellemes meglepi volt a szekrènybe rejtett kis hűtő,a napi friss türcsik ès a napi takarítàs. Szemèlyzet kedves,segítőkèsz mosolygós. Reggeli kifogàstalan. A falhűtèses szobàban jó volt aludni ès megèkezni naponta! Kàr hogy nem volt mikró ès a tv csatornàk szàma is minimàlis volt.