Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred ★★★★

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort Balatonfüred
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort Balatonfüred

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Silverine Lake Resort egy, a régmúltat idéző, csodálatos, már a római korban is lakott településen, Balatonfüreden található. Csodálatos környezetben a parti városrész központjában, a Tagore sétány és a hajókikötő közvetlen szomszédságában, a vízparton elhelyezkedő Silver Resort komplexum az aktív pihenésre, üdülésre vágyóknak, a vitorlázás szerelmeseinek nyújt minden igényt kielégítő szolgáltatást.

A Hotel Golden Lake Resort legnépszerűbb csomagjai

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred vélemények

Kiváló 2013. december 2.a párjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt november legvégén. A szálloda szolgáltatásaival maximálisan meg voltunk elégedve, a személyzet pedig udvarias és nagyon segítőkész volt (csak egy példa: amikor a wellness részlegre érve nem tudtunk törölközőt kérni, mert épp senki nem volt a pultnál, alig néhány perccel később sűrű bocsánatkérések közepette utánunk hozták a medencéhez).
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Medence/kert
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Tavaly töltöttünk el egy hosszú hétvégét a családdal a szállodában és nagyon meg voltunk elégedve. A komfort kielégített minket, a környezet szuper jó, sok a kirándulási lehetőség, a gasztronómiája is kiváló. Külön kiemelném, hogy a családunkban a feleségem lisztérzékeny, és csak gluténmentes ételeket ehet.
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Wellness
2013. november 20.kollégákkal járt itt
Télen voltunk, és kellemes csalódás volt. Volt fűtés, és még vacsorázni is tudunk, igaz "csak" beestünk foglalás nélkül. Nagyon szép a szálloda, nagyon-nagyon jó helyre építették, Balaton csak pár lépés. Szobából(nem mindegyikből) látni lehetett a Balaton, kényelmes, nagy és tiszta volt.
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Szobák
Kiváló 2013. november 12.a párjával járt itt
A szálloda kiválasztásakor megismert szolgáltatásokban nem csalódtam. . Az étkezés remek volt. . (A szakács remek vendéglátó. . ) A felszólgálók kedvesek, udvariasak. . A recepciósokkal nem sok kapcsolatunk volt. . A takarítószemélyzet diszkrét. . és becsülettel takarít. . Az ital és egyéb szolgáltatás árai korrektek. . Összegezve, azt kaptuk a szállodától amit vártunk. . Köszönjük.
Hotel Golden Lake Resort válasza
Köszönjük pozitív értékelését, amellyel lelkesíti a Silver Resort teljes csapatát és ezzel elismeri kollégáink munkáját. Reméljük, hogy hamarosan ismét elégedett vendégeink között köszönthetjük Önt!
2013. november 15., Rádóczy Andrea, Hotel Golden Lake Resort
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. november 6.gyerekekkel járt itt
Pár napja jöttünk haza a szállodából, így frissek az élmények. Nagyon szép a szálloda, gyönyörű helyen fekszik, Balatonfüred legszebb részén. Szobánkból látszott a Balaton, a wellness részlegből pedig Tihany. Az ételek finomak voltak, változatosak voltak az étkezések. A személyzet rendkívül kedves volt.
Szörnyű 2013. október 16.a párjával járt itt
Megbántam minden ott töltött percet.
A szobák tisztasága kívánnivalót hagy maga után, a fürdőszoba - és a wc! ! ! ! - szó szerint koszos volt.
A személyzet nem köszön, sőt inkább átnéztek rajtunk. A panaszainkra csak a vállukat vonogatták.
Nem értem, hogy lehetett pár éve az év szállodája, ennyire alacsony lenne az igényszint? Vagy ha azóta romlott ennyit, talán tulajdonosváltás töltént? Szégyen.
Kiváló 2013. október 9.gyerekekkel járt itt
A szálloda fekvése és elhelyezkedése kiváló, nem is kívánhat jobbat az ember. A személyzet nagy része nagyon fiatal, de ettől még próbálnak a vendégek kedvében járni. Helyenként volt ugyan némi hiányosság a tisztaságban, de nem rontotta közvetlenül a komfortérzetet. A konyha félpanziós ellátással is remek, ízletesek és változatosak voltak az esti fogások.
Hotel Golden Lake Resort válasza
Köszönjük, hogy észrevételeit megosztotta velünk. A hiányosságokat máris javítjuk, és egyben nagyon örülünk a pozitív visszajelzésnek is, amellyel értékeli és elismeri munkánkat. Reméljük, hogy hamarosan ismét szállodánk vendégei között köszönthetjük Önt!
2013. október 17., Rádóczy Andrea, Hotel Golden Lake Resort
Kiváló 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
2012. 11. 27-11. 30-ig azaz 4 napot töltöttünk ebben a szép szállodában. Nagyon szép a szálloda, és isteni gyönyörű kilátással. Csodálatos Tagóra sétányon fekszik, felejthetetlen élményben volt részünk. A kaja is kitűnő volt. A személyzettel megvoltunk elégedve, nagyon figyelmesek voltak.
2013. szeptember 13.a párjával járt itt
Tökéletes volt minden,nagyon tetszett a kilátás a szobából, nagyon ízletesek és változatosak voltak az ételek,a szolgáltatások is elnyerték a tetszésünket! Mindennel meg voltunk elégedve, csak egy dolog zavart minket (amit a sok pozitívum kompenzált :) ),az a rengeteg pók a szobában és a teraszon!
Kiváló 2013. augusztus 1.a párjával járt itt
3 napot töltöttün el ebben a szállodában és nem kuponnal mentünk hanem az oldalról választottunk csomagot--kissé húzósnak találtuk de kiváncsiak voltunk mert tetszett a szálloda a fekvése a kilátása és egyebek---a szoba kellemes volt és tágas nekünk nem volt vele problémánk. .
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi F. u. 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Mélygarázs, őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár