Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred ★★★★

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort Balatonfüred
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort Balatonfüred

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Silverine Lake Resort egy, a régmúltat idéző, csodálatos, már a római korban is lakott településen, Balatonfüreden található. Csodálatos környezetben a parti városrész központjában, a Tagore sétány és a hajókikötő közvetlen szomszédságában, a vízparton elhelyezkedő Silver Resort komplexum az aktív pihenésre, üdülésre vágyóknak, a vitorlázás szerelmeseinek nyújt minden igényt kielégítő szolgáltatást.

A Hotel Golden Lake Resort legnépszerűbb csomagjai

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred vélemények

Kiváló 2016. április 26.a párjával járt itt
Bizakodva indultunk neki a szezonon kívüli hétvégének. A "promenádon" elhelyezkedő szállodában azonban nem kellett csalódnunk. A kényelmes jól felszerelt szobánkból pazar kilátás nyílt a Balatonra és a Tihanyi-félszigetre. A wellness részlegre annyi a panaszunk, hogy hideg volt a víz és nem mindeig mentek az attrakciók, mert nem volt ott a fiú a medence-bárban.
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - WellnessHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - WellnessHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - WellnessHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Medence/kertHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Medence/kertHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - WellnessHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - WellnessHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - WellnessHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Medence/kertHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - KörnyékHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - KörnyékHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - KörnyékHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - KörnyékHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - SzobákHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Wellness
2016. április 9.gyerekekkel járt itt
A szalloda elhelyezkedese, berendezese, kornyezete kivalo. A kilatas, a teraszon reggeli kavezas sok mindent feledtet ami esetleg hatranyara valik a szallodanak. A szemelyzet kedves bar eleg nagy aranyban gyakorlatlan, tapasztalatlan, sot ugyetlen. Az etterem reggeli es vacsora kinalata es minosege csupan kozepes. Az etterem helyenkent olyan mintha gazdatlan lenne.
Kiváló 2016. február 18.gyerekekkel járt itt
Nem tudok rosszat írni, minden fantasztikus volt. A személyzet segítőkészsége, kedvessége 10 pontot érdemel. Az ételek fantasztikusak, a wellness tökéletes kikapcsolódást nyújt. A finn szauna elhelyezkedése különösen tetszett. A chef viccesen kínált mindent, közölte, hogy nem kell most a fogyókúra. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. február 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó volt,hamar eltelt!A kaja bőséges és finom volt,a személyzet segítőkészek és kedvesek voltak. A medence vize kiváló, tiszta és meleg.Egyetlen zavaró dolog a hangyák voltak a fürdő szobában!
Kiváló 2016. február 7.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el a szállodában egy kellemes hétvégét, teljes ellátásra szóló kuponnal. A szálloda mind kívül, mind pedig belül nagyon szép, letisztult, igényesen kialakított, tiszta; és mindez a Balaton part közvetlen közelében. A szoba felszereltsége kifogástalan, egy welcome csoki és tea fogadott minket érkezésünkkor.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. február 4.a párjával járt itt
A hotel közvetlenül a tóparton áll, a hátsó szobákból a tóra, a frontoldaliakból a sétányra nyílik a kilátás. Parkoló a hotellel szemben, illetve fizetős mélygarázs van az alagsorban. Az épület több szárnyból áll, a kávézó a sétányra nyílik, külsős vendégek számára is elérhető és kivételesen széles választék van kávéból és teából, illetve vannak koktélok is.
Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
A személyzet, a recepción az étteremben és bárban is nagyon kedves volt.
A szoba tisztasága átlagon felüli.
Mindennel elégedettek voltunk.
Egyedüli negatívum a borkóstoló, ami abból állt, hogy 3 féle bort hoztak ki a vacsorához és megmondták a márkáját, ennél többre számítottam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
2015. június 30.családjával járt itt
Először is azzal kezdeném, hogy az oldalon elég vegyes véleményeket olvastam a szállodáról,de próbálom a mások által leírt negatív tapasztalatokat személyes élmény alapján megítélni. Nekem a szálloda összességében tetszett. Egy luxuslakosztályt béreltünk ki,amelyből a kilátás egyszerűen csodálatos.
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Környék
Kiváló 2015. június 26.gyerekekkel járt itt
A szoba elhelyezkedése kiváló volt, mivel a füredi parti sétálóutcára nézett. A szobában a függönyt piszkosnak találtuk,hiányoltuk az akasztós fogasokat az ajtó mellől.A személyzet kedves és udvarias volt, az ételek a kiváló szakácsot dicsérik.
Még szívesen visszatérnénk ide és ismerősöknek is nyugodtan ajánljuk.
Kiváló 2015. március 6.a párjával járt itt
Januárban másodszor jártam a Hotelben, és most sem okozott csalódást. A személyzet kedvességéről csak felső fokon lehet beszélni. A szoba kényelmes, tiszta, a wellnessrészleg is kellemes. Étkezésekkor "nehéz helyzetben voltunk" a nagy választék miatt. Nagyon finomakat ettünk. Máskor is szívesen megyek.
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi F. u. 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Mélygarázs, őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár