Soma18: Szuper unokás nyaralás! - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Szuper unokás nyaralás!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2018. június elején voltunk két unokánkkal! Tágas teraszos két légterű családi szobát kaptunk,ami csuda jó volt! Nagyon élvezték a gyerekek! Mindenhol tisztaság volt jó illat! Az étel remek volt és bőséges! A személyzet és a kiszolgálás hibátlan volt, mindenki remekül végezte a dolgát! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönet a hotel minden dolgozójának! Felejthetetlenné tették az első nyaralásunkat az unokákkal!

Szeretnéd követni Soma18 felhasználót?    Igen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök
Petőfi utca 5.

2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt.Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk.Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni.Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt.A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt...

2019. október 9.
Sok szállodában és annak éttermében jártam már ,de a Balatongyöröki Panoráma hotel étterme kiemelkedően jó. Nagyon finom, nagy gonddal összeválogatott ételekből mindenki ízlése szerint választhat.

2019. június 5.
Nagyon tiszta, kényelmes, tágas, csendes szoba. Az étteremben hófehér asztalterítők, tisztaság. A pincérek kedvesek, mosolyognak. Az ételek nagyon finomak, bőséges választékkal. A wellness is jó, szerencsére kevesen voltak. Közel a strand, a hajókikötő. Több kilátó is van, ahonnan fantasztikus...

Hotel Panoráma Balatongyörök, Balatongyörök kiemelt csomagajánlatai
 - Téli álom árak (min. 2 éj)
Érvényes: 2019-11-02 - 2020-04-09
 - Óév búcsúztató (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 34.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bor- és pálinka kóstolóval, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyertyafényes fürdőzéssel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Télbúcsúztató (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, széf használattal
Érvényes: 2020-02-16 - 2020-04-09