Soma18

Soma18 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2018.11.24
Utoljára itt2019.08.22

Kiváló 2019. március 27.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a hotelban! Nagyon jól éreztük magunkat! Minden kiváló volt a kiszolgálás a személyzet mindenki nagyon kedves volt! Gyönyörű időt fogtunk ki annak ellenére,hogy november 5-9 között voltunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönet a Hotel minden dolgozójának!
Kiváló 2019. március 27.gyerekekkel járt itt
2018. június elején voltunk két unokánkkal! Tágas teraszos két légterű családi szobát kaptunk,ami csuda jó volt! Nagyon élvezték a gyerekek! Mindenhol tisztaság volt jó illat! Az étel remek volt és bőséges! A személyzet és a kiszolgálás hibátlan volt, mindenki remekül végezte a dolgát! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2019. március 27.családjával járt itt
Egy remek hangulatú étteremben fogyasztottuk el a nagyon finom és bőséges ebédünket! Gyors és kedves kiszolgálást kaptunk! Pedig csúcsidőben voltunk,és nagyon gyorsan kaptunk asztalt és az ételre sem kellett sokat várni ! Köszönet érte! Nagyon jó helyen van az étterem! A desszert nagyon finom volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek!