Szőcs Zoltán: Pazar és csodás hétvége a Balatongyöröki Panoráma Hot... - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Pazar és csodás hétvége a Balatongyöröki Panoráma Hotelben

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon szép környezetben töltöttünk el egy hétvégét a feleségemmel és a két nagyobb gyermekünk társaságában.Tényleg mindennel elégedettek voltunk.Diszkréten kedves és finom humorú kiszolgáló személyzet,kitűnő,ízléses szálloda és kiváló bőséges ételválaszték.a vizes részleg pedig kulturált és kellemes.Aki itt hibát talál az nem kikapcsolódni jár hanem szőrszálat hasogatni (bár én még azt se találtam).
Volt viszont egy apró hiba is amit mindenképpen el kell mondjak.A fizetés.Majdnem rendőrt hívtam.Alig vettek el pénzt ezért a sok jó dologért- már, már úgy éreztük,hogy átvernek (ráadásul fényes nappal).
Aztán beletörődtünk,hogy csak ennyit kell fizetni de nem adjuk fel ,visszatérünk, sőt rájuk szabadítjuk barátainkat is és a barátaink barátait is és még az ők barátaikat is.Visszatérünk még, nem fognak tőlünk ilyen könnyen megszabadulni.De nem ám!
Isten óvja és áldja ÖNÖKET.
Üdv. a Szőcs család

Szeretnéd követni Szőcs Zoltán felhasználót?    Igen

2019. május 7. - Hotel Panoráma Balatongyörök válasza Szőcs Zoltán értékelésére:
Kedves Szőcs család,

Nagyon boldogok vagyunk ilyenkor amikor ilyen sok szépet és jót írnak rólunk. Köszönjük szépen
Megpróbálunk megbirkózni majd a barátokkal is és az ő barátaikkal is, remélve hogy Ők is viszik majd a jó hírünket :)
Addig is minden jót kívánunk és várjuk vissza Önöket!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök
Petőfi utca 5.

2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt.Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk.Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni.Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt.A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt...

2019. október 9.
Sok szállodában és annak éttermében jártam már ,de a Balatongyöröki Panoráma hotel étterme kiemelkedően jó. Nagyon finom, nagy gonddal összeválogatott ételekből mindenki ízlése szerint választhat.

2019. június 5.
Nagyon tiszta, kényelmes, tágas, csendes szoba. Az étteremben hófehér asztalterítők, tisztaság. A pincérek kedvesek, mosolyognak. Az ételek nagyon finomak, bőséges választékkal. A wellness is jó, szerencsére kevesen voltak. Közel a strand, a hajókikötő. Több kilátó is van, ahonnan fantasztikus...

Hotel Panoráma Balatongyörök, Balatongyörök kiemelt csomagajánlatai
 - Téli álom árak (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2019-11-02 - 2020-04-09
 - Őszi ízek hétvégéje (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, zalai vacsorával és zenével, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2019-11-22 - 2019-11-24
 - Óév búcsúztató (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 34.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bor- és pálinka kóstolóval, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyertyafényes fürdőzéssel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02