Elsholtz László: Kellemes kikapcsolódás a gyönyörű balatongyöröki p... - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Kellemes kikapcsolódás a gyönyörű balatongyöröki panoráma mellett.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Személyzet, kiszolgálás, szobák, étkezés kifogástalan.
A velness részleg ugyanakkor kicsi, elképesztően zajos (rossz az akusztikája), alkalmatlan kikapcsolódásra. Az infraszauna ott tartózkodásunk alatt egyetlen egyszer sem működött.

Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Elsholtz László felhasználót?    Igen

2020. március 10. - Hotel Panoráma Balatongyörök válasza Elsholtz László értékelésére:
Kedves Vendégünk,

Köszönjük értékelését,

Sajnos az akusztikával egyenlőre nem tudunk mit kezdeni, az infra szauna működik, elvileg kikapcsol ha elér valamennyi hőfokot, ( ezt a tájékoztatást kaptam a kollégáktól)

Remélem ennek ellenére meg voltak elégedve szállodánkkal
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök
Petőfi utca 5.

2020. június 20.
3 napot töltöttünk június 14-től ebben a hotelben. Nagyon szép helyen helyezkedik el.Tóra néző szobát érdemes kérni. 300 m-re van a part, hajóállomás.Sajnos rossz időt fogtunk ki, a tóban fél órát fürödtünk, de kárpótolt valamelyest a hotel saját melegvizes élménymedencéje (működött a...

2020. február 24.
Tiszta és kényelmes volt a szoba. A személyzet nagyon segítőkész volt, jó volt az ellátás, az étkezés nagyon finom és változatos volt. A wellness rész is tiszta és kellemes volt.

2019. december 3.
Idén májusban a nászutunkat töltöttük itt, mert máshol elképzelni sem tudtuk volna, visszatérők vagyunk. :) A Hotel személyzete páratlan,és minden különleges kérésben rugalmasak. Az ételek nagyon finomak, itt mindig jókat eszem, pedig válogatós vagyok! A szobák szépek, kényelmesek. A kilátás...

Hotel Panoráma Balatongyörök, Balatongyörök kiemelt csomagajánlatai
 - Balatoni nyár (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 21.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel és minigolf belépővel, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020-07-12 - 2020-08-18
 - Őszi árvarázs (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
Érvényes: 2020-08-30 - 2020-10-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 15.800 - 24.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-05 - 2020-12-12