Pincekert Vendéglő Balatonkeresztúr

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Pincekert Vendéglő Balatonkeresztúr vélemények

Kiváló 2022. február 18.egyedül járt itt
Télen-nyáron üzemelő hangulatos étterem. Már a fogadtatás is vendégközpontú. Udvarias kiszolgálás, remek, változatos ételek. Külön dicséret a szakácsnak. A kiszolgálás gyors, nem kell hosszú ideig várnia a vendégnek. Kiszállítást is vállalnak. Az étel melegen és időben érkezik, megfelelő csomagolásban.
Kiváló 2021. szeptember 18.családjával járt itt
Szerintem Balaton legjobb étterme isteni ízek kavalkádja.Pedig sok helyen megfordultam már.
Elismerés a szakácsnak!!!!!!!! Szerintem kiszolgálás is jó.
Pincekert Vendéglő Balatonkeresztúr - Egyéb
Kiváló 2016. december 20.a párjával járt itt
Nagyon kedves , tiszta kis etterem. Realis arak,nagy adag,gyönyörüen diszitett tanyer,szemnek es szajnak ingere. . . . . . . Kedves es gyors kiszolgalas . Ilyen finom ciganypecsenyet meg sehol nem ettem ! ! ! ! ! ! ! Nagyon puha es izletes hus,egyszoval kivalo Volt Minden. Nagyon merem mindenkinek ajanlani ! ! ! ! ! ! Mi meg biztosan visszaterünk .
Pincekert Vendéglő Balatonkeresztúr - Étel/italPincekert Vendéglő Balatonkeresztúr - Külső kép
Kiváló 2016. december 20.gyerekekkel járt itt
A cél nem a Pincekert vendéglő volt, véletlen tévedtünk oda. Kellemes meglepetésként ért, hogy nyitva van december közepén is. Kiszolgálás teljesen rendben volt. Nem étlapról rendeltünk, hanem a három féle napi menüből választottunk. Szintén meglepetésünkre hatalmas adagot kaptunk.
Mindenkinek ajánlani tudom, aki arra jár és megéhezik.
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Helyes kis étterem, kedves kiszolgálás, korrekt árak! Nem volt "fullon" a hely, így nem csodálkoztunk, hogy időben megkaptuk az igencsak kiadós adag ételeket! :-) Sajnálatos módon annyira lerövidült a szezon, hogy a kicsit hűvöskés június elején alig lézengtek a Balaton körül. . . :-( Jó szívvel ajánlom mindenkinek az éttermet, mi biztosan visszatérünk még ide!