Amigó Étterem Balatonlelle
8638 Balatonlelle, Moló sétány 3.

Amigó Étterem Balatonlelle a térképen

Szállások Balatonlelle városában
Wellness csomagok Balatonlelle városában

Amigó Étterem Balatonlelle vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
A szálloda recepciója, ahol a hetet töltöttük, ajánlotta vacsora helyszínnek. Nagy csalódás volt. Miután leültünk egy darabig senki nem szólt hozzánk, bár volt pincér bőven. Később kaptunk étlapot, de a felszolgáló aki kihozta, már nem ért vissza a rendelést felvenni mert leragadt a szomszéd asztalnál, csinos hölgyek társaságában.

nellianyu TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nyári foci vb idején épp a magyar-portugál meccs előtt sikerült beülni az étterem teraszára. . . nagyon hangulatos a hely. A móló sétányon található, a nagy nyüzsgés közepén. Sokféle fagyit lehet kapni. . . Ami becsábított,az a mangó koktél volt :) Fagyiztunk is a gyerekekkel,minden szuper volt! A gyerekek kaptak tarkabarka poharakat és szívószálat is :) A kiszolgálás gyors volt és kedves.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
A sétálóutcábann forgalmas helyen mégis elfogadható árakkal dolgozó étterem gyors jó kiszolgálással bőséges étel/ital választékkal hangulatos hellyel várja az ide betérőket. Mi háromszor voltunk nyaralásunk alatt itt,a harmadik alkalommal mint visszatérő "törzsvendégeknek;az ebéd után grátisz kávé volt a jutalmunk! ! !
Szolnok

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén éppen akkorra sikerült időzíteni a családi nyaralást Balatonlellén, amikor a Bornapok is megrendezésre kerültek a kisváros főterén, a Hotel Tiffany előtt. Az Amigó Étterem itt a sarkon, a körforgalomnál található, és mindig nagy a forgalom, bár ez a bornapok alkalmával csak fokozódik. Egy nagy méretű, több fedett terasszal rendelkező étterem, ahol több mint 200 ember is elfér egyszerre.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12.
Nálunk a nyaralás minden évben Balatonlelle.6 felnőtt,, 3 már kamasz fiú.Szeretjük a várost,és az Amigó Éttermet.A város tiszta esténként, pergő szines és vidám.Unokáim ragaszkodnak az Amigó Étteremhez.Nagyon kedvessek a pincérek.Gyors igényes a kiszolgállás.Évről évre fejlődik az étterem.Jó visszatérni.Aki Lellén jár, térjen be, egy finom ebédre.

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
3 nap/2 éj 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, egyszeri wellness részleg belépővel, ajándék forralt borral és süteménnyel, karácsonyi programokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.26.
Hotel Yacht Wellness & Business
2-3 éjszaka 30.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával és programokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 18.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, saját wellness részleg, gyógy- és élményfürdő, szaunaoázis és fitneszterem használattal, masszázsokkal, asztalitenisszel, gyermekanimációval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Diószeghy-Villa
8 nap/7 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.05.01. - 2018.09.30.

Szállodák Balatonlelle környékén
Palace Hotel  Balatonlelle
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonlelle
Őszi-téli mini wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Téli álom árak (min. 2 éj)

Amigó Étterem BalatonlelleX