Amigó Étterem Balatonlelle

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Amigó Étterem Balatonlelle
8638 Balatonlelle, Moló sétány 3.

Amigó Étterem Balatonlelle a térképen

Szállások Balatonlelle városában
Wellness csomagok Balatonlelle városában

Amigó Étterem Balatonlelle vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
A szálloda recepciója, ahol a hetet töltöttük, ajánlotta vacsora helyszínnek. Nagy csalódás volt. Miután leültünk egy darabig senki nem szólt hozzánk, bár volt pincér bőven. Később kaptunk étlapot, de a felszolgáló aki kihozta, már nem ért vissza a rendelést felvenni mert leragadt a szomszéd asztalnál, csinos hölgyek társaságában.

nellianyu TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
A nyári foci vb idején épp a magyar-portugál meccs előtt sikerült beülni az étterem teraszára. . . nagyon hangulatos a hely. A móló sétányon található, a nagy nyüzsgés közepén. Sokféle fagyit lehet kapni. . . Ami becsábított,az a mangó koktél volt :) Fagyiztunk is a gyerekekkel,minden szuper volt! A gyerekek kaptak tarkabarka poharakat és szívószálat is :) A kiszolgálás gyors volt és kedves.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
A sétálóutcábann forgalmas helyen mégis elfogadható árakkal dolgozó étterem gyors jó kiszolgálással bőséges étel/ital választékkal hangulatos hellyel várja az ide betérőket. Mi háromszor voltunk nyaralásunk alatt itt,a harmadik alkalommal mint visszatérő "törzsvendégeknek;az ebéd után grátisz kávé volt a jutalmunk! ! !
Szolnok
Budakeszi
Budaörs

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén éppen akkorra sikerült időzíteni a családi nyaralást Balatonlellén, amikor a Bornapok is megrendezésre kerültek a kisváros főterén, a Hotel Tiffany előtt. Az Amigó Étterem itt a sarkon, a körforgalomnál található, és mindig nagy a forgalom, bár ez a bornapok alkalmával csak fokozódik. Egy nagy méretű, több fedett terasszal rendelkező étterem, ahol több mint 200 ember is elfér egyszerre.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12.
Nálunk a nyaralás minden évben Balatonlelle.6 felnőtt,, 3 már kamasz fiú.Szeretjük a várost,és az Amigó Éttermet.A város tiszta esténként, pergő szines és vidám.Unokáim ragaszkodnak az Amigó Étteremhez.Nagyon kedvessek a pincérek.Gyors igényes a kiszolgállás.Évről évre fejlődik az étterem.Jó visszatérni.Aki Lellén jár, térjen be, egy finom ebédre.

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Hotel Francoise
4 nap/3 éjszaka 5.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2018.06.15. - 2018.06.29.
Andreas Wellness & Borház Panzió
Badacsonytördemic
3 nap/2 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, parkolással
2018.01.23. - 2018.09.15.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
2-4 éjszaka 22.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, ajándék matraccal, animációs és fitnesz programokkal, játszóház használattal
2018.07.08. - 2018.08.25.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.07.30.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.31.

Szállodák Balatonlelle környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Balatonlelle
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Vital Balatonlelle
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonlelle
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Újra vár a balatoni nyár (min. 4 éj)

Amigó Étterem BalatonlelleX