Amigó Étterem Balatonlelle
8638 Balatonlelle, Moló sétány 3.

Amigó Étterem Balatonlelle a térképen

Szállások Balatonlelle városában
Wellness csomagok Balatonlelle városában

Amigó Étterem Balatonlelle vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
A szálloda recepciója, ahol a hetet töltöttük, ajánlotta vacsora helyszínnek. Nagy csalódás volt. Miután leültünk egy darabig senki nem szólt hozzánk, bár volt pincér bőven. Később kaptunk étlapot, de a felszolgáló aki kihozta, már nem ért vissza a rendelést felvenni mert leragadt a szomszéd asztalnál, csinos hölgyek társaságában.

2016. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
A nyári foci vb idején épp a magyar-portugál meccs előtt sikerült beülni az étterem teraszára. . . nagyon hangulatos a hely. A móló sétányon található, a nagy nyüzsgés közepén. Sokféle fagyit lehet kapni. . . Ami becsábított,az a mangó koktél volt :) Fagyiztunk is a gyerekekkel,minden szuper volt! A gyerekek kaptak tarkabarka poharakat és szívószálat is :) A kiszolgálás gyors volt és kedves.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
A sétálóutcábann forgalmas helyen mégis elfogadható árakkal dolgozó étterem gyors jó kiszolgálással bőséges étel/ital választékkal hangulatos hellyel várja az ide betérőket. Mi háromszor voltunk nyaralásunk alatt itt,a harmadik alkalommal mint visszatérő "törzsvendégeknek;az ebéd után grátisz kávé volt a jutalmunk! ! !
Cegléd
Gyöngyös

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén éppen akkorra sikerült időzíteni a családi nyaralást Balatonlellén, amikor a Bornapok is megrendezésre kerültek a kisváros főterén, a Hotel Tiffany előtt. Az Amigó Étterem itt a sarkon, a körforgalomnál található, és mindig nagy a forgalom, bár ez a bornapok alkalmával csak fokozódik. Egy nagy méretű, több fedett terasszal rendelkező étterem, ahol több mint 200 ember is elfér egyszerre.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12.
Nálunk a nyaralás minden évben Balatonlelle.6 felnőtt,, 3 már kamasz fiú.Szeretjük a várost,és az Amigó Éttermet.A város tiszta esténként, pergő szines és vidám.Unokáim ragaszkodnak az Amigó Étteremhez.Nagyon kedvessek a pincérek.Gyors igényes a kiszolgállás.Évről évre fejlődik az étterem.Jó visszatérni.Aki Lellén jár, térjen be, egy finom ebédre.

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.06.25.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.04.26.
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 6.417,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2020.06.17. - 2020.08.23.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.20. - 2020.08.31.

Szállodák Balatonlelle környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonlelle
Hunguest Hotel Pelion  Balatonlelle
Holiday Hotel Csopak Balatonlelle
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Amigó Étterem BalatonlelleX