Bugi Étterem Balatonlelle

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Bugi Étterem Balatonlelle vélemények

Átlagos 2021. augusztus 27.családjával járt itt
Balatonlellén töltöttük az idei nyaralásunkat. Az egyik nap a napi bevásárlásunkkor pillantottuk meg ezt az éttermet. Gyorsan rákerestem a neten és elég jó házias ételeket kínáltak. Választási legetőség is volt 2 féle leves és vagy 5 féle második féle közül illetve 2 féle édesség közül lehetett választani.
Gyenge 2018. november 6., kollégákkal járt itt
Munka miatt itt ebédeltünk. A főnök megtagadta a napi menüt, habár mialatt vártunk, többen, véletlenszerűen betérők megebédeltek a menüből, miközben mi csak vártunk (az idő meg szállt). Az étel nem volt se jó, se rossz, de erősen túlsózták, mindegyiket (három főre). Ok: ki tudja, vagy a mellékízek elnyomására, vagy az italfogyasztás növelésére.
Gyenge 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
Augusztus elején rendeltünk párommal innen vacsorát (szórólap alapján SZÉP kártyát is elfogadnak), telefonban azt mondták nem fogadnak el SZÉP kártyát kiszállításkor. Sebaj, azért mi mégis kértünk egy magyaros pizzát (kértem a telefonban kétszer is, hogy csípős paprika nélkül) és egy gyros tálat.
Kiváló 2016. január 16., kollégákkal járt itt
Még szeptemberben jártam itt kollégákkal s menüt rendeltünk de nem csalódtunk. Udvarias kiszolgálás,mindenben a segítségünkre voltak még akkor is amikor sokan voltak az étteremben s a teraszon. A főnökasszony nagyon figyelmes és kedves,megköszönte a türelmünket,mert sok volt a vendég és kevés a felszolgáló!
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Van úgy, hogy az ember munka közben beszaladna egy menüre valahova, de sajnos nem mindenhol találunk olyan helyet, amiért szívesen fizetnénk egy-egy gyors ebédért. Balatonlellén szerencsére akad legalább egy, a Bugi! Többször voltunk ebédidőben ebben az étteremben. A kiszolgálástól kezdve az ételek minőségéig nagyon elégedettek voltunk.