Hamburger Ház Balatonlelle

05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Hamburger Ház Balatonlelle vélemények

Kiváló 2021. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
3. napunk Balatonlellén. Már tavaly is ettünk ebbe a Superhősös képekkel és dekorációkkal díszített hmburger házba. Az idén sem bántuk meg. Nagyon kedves kiszolgálás és nem utolsó sorban kiváló hamburgerek és más finomságok. Volt aki Baconos hamburgert evett,volt aki húsimádót és volt aki gyros tálat.
Hamburger Ház Balatonlelle - Étel/ital
Kiváló 2020. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Az idei nyáron ezt a kiváló hamburgerező helyet ajánlanám mindenki figyelmébe. A hamburgerek teljes választéka,több méretben. Rántott hús,gyros tál,csirke nuggets,tonhal steak,grill csirke és még tudnám sorolni mi minden kapható itt. A hely maga is lélegzetelállító. Telis tele szuperhősökkel.
Hamburger Ház Balatonlelle - Étel/ital
Kiváló 2018. június 27.gyerekekkel járt itt
Betérve nagyon kedves és segítőkész kiszolgálásban volt részünk, az étel pedig nagy adag volt és istenien finom. A házi húspogácsájuk nagyon jó ízű. Elvitelre kértem a hamburgert,a pultos hölgy még ki is hozta a kocsihoz, mert a kisfiamat szórakoztattam,hogy ne unja el a várakozást. A hely nagyon kulturált és tiszta volt. Ha erre járunk biztos jövünk még.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 4.a párjával járt itt
A tulajdonos hölgy már ismerősként üdvözöl, ettől függetlenül is hihetetlenül bájos mindenkivel. Az adagok nagyok, mindig friss és minőségi alapanyagokból készül. Legutóbb kicsit zokon vettem, hogy a korábban teljesített egyéni igényt nem elégítették ki, de lehet, hogy ennek csak az az oka, hogy nem kértem elég határozottan. Legközelebb kiderül.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 30., csoporttal járt itt
Egyedi elképzelések iránt érdeklődő, azt maximálisan figyelembe vevő családi vállalkozás, bűbájos kissráccal, aki - kérdés után - nasit ad a kutyusnak.
Kb havi rendszerességgel visszajárunk, és vissza is fogunk, illetve amikor átutazóban járunk arra, akor is betértünk és be is fogunk térni. Mindig kifogástalan minőség és elbűvölő kedvesség fogad.