Lelle Caffe & Restaurant Balatonlelle

05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Lelle Caffe & Restaurant Balatonlelle vélemények

Kiváló 2022. augusztus 30.barátokkal járt itt
Nyaralásunk 5. napján úgy gondoltuk,hogy a szökőkúttó 10-20 lépésre lévő éttermet is kipróbáljuk. Már kívülről is hangulatos helynek láttuk és szinte mindíg teltház volt. Az idén egy baráti társasággal nyaraltunk és így még több helyre volt szükségünk mint általában. Sükerült is asztal találnunk 10 főre.
Lelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - EgyébLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - EgyébLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - EgyébLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - EgyébLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - EgyébLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - EgyébLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - Egyéb
Szörnyű 2021. július 14.a párjával járt itt
Sziasztok! Sajnos maximálisan igaza van az előttem írónak ! Az étterem egy forgalmas helyen van ami miatt betéved a gyanútlan “éhes”vendég . Mi is így tettünk és rendeltünk gyorsan gyümölcs levest hiszen azt hamar megkapjuk . Hát nem így lett ! Nagyon hosszas várakozás után megérkezett !
Szörnyű 2021. július 5.családjával járt itt
Fizess és húzz el. Inkábba túristákra vadásznak, azok úgysem jönnek vissza és nem nagyon panaszkodnak, mivel általában nem tudnak magyarul. Az étel hideg és zsíros. A felszolgálók szívességet tesznek, de elég barátságtalanul. Az "étterem" elhelyezkedése miatt nagy a gyalogos forgalom előtte és ezért sok gyanútlan ember betéved.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 4.gyerekekkel járt itt
Kedvező elhelyezkedés, könnyebb parkolási lehetőség, mint máshol a parton. Kedves, mosolygós személyzet, gyorsan reagál, segítőkész, türelmes. A választék bőséges, emellett több féle menüből lehet még választani. A bodzás limonádé kitűnő volt. A hely tágas , szellős, nem zsúfolt.
Szörnyű 2017. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Ez az az étterem Balatonlellén, amit semmilyen körülmények között nem ajánlok. Nem is értem, hogyan tudnak még mindig működni és nyitva tartani? Bár igaz, az évek óta Lellére visszajáró vendégek hiába ismerik már hírből és messzire elkerülik őket, de mindig jönnek újabb gyanútlan - leginkább külföldi - vendégek, akik nem térképezik fel előzetesen a helyeket.
Lelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - Külső képLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - Külső képLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - Külső képLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - BelsőLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - Külső képLelle Caffe & Restaurant Balatonlelle - Külső kép