Marché Bistro (Balatonlelle dél) Balatonlelle

a 73 balatonlellei étterem közül
bisztró
Marché Bistro (Balatonlelle dél) Balatonlelle
Marché Bistro (Balatonlelle dél) BalatonlelleMarché Bistro (Balatonlelle dél) Balatonlelle

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Marché Bistro (Balatonlelle dél) Balatonlelle vélemények

Kiváló 2018. május 5.családjával járt itt
A Marché bisztrókra is érvényes a mondás, hogy ha egyet láttál közülük, mindet láttad. De hát ezt elmondhatjuk bármelyik gyorséttermi hálózatról, első ránézésre egyformák az egységek, mégis ég és föld a különbség pl. a tisztaság vagy a személyzet viselkedése között.
Marché Bistro (Balatonlelle dél) Balatonlelle - Külső képMarché Bistro (Balatonlelle dél) Balatonlelle - Étel/italMarché Bistro (Balatonlelle dél) Balatonlelle - BelsőMarché Bistro (Balatonlelle dél) Balatonlelle - Külső kép
2055
2017. október 12.családjával járt itt
Akárhová megyünk, vagy jövünk valahonnan, a Marché mindig eszembe jut, ha olyan útvonalon megyek éppen, ahol van. Úgy időzítem az étkezést. Beismerem, nem olcsó hely, de alkalmanként kibírható. És van benne valami kellemesen egyedi is, ízléses elrendezés, meg a kis szertartás, hogy először elmész a mellékhelyiségbe, befizetsz, hozod a kis jegyecskédet beváltani valami ehetőre, ez is hozzá tartozik.
Átlagos 2015. október 7.a párjával járt itt
Nyaralásból hazafelé álltunk meg itt. A hangulat ugyanolyan jó, mint bármelyik külföldi Marché-ban. Sajnos az ételek nem mind. A leves finom volt és nagyon tetszett, hogy többféle dologgal fel lehet turbózni. A bruschetta viszont csak jól nézett ki, de valójában hideg volt és száraz. A személyzet sem volt kifejezetten udvariasnak mondható.