927264 adatlapja

Regisztráció2013.08.04
Utoljára itt2015.10.07

Kiváló 2015. október 5.a párjával járt itt
Egy hosszú túra után tértünk be ide megpihenni, és teljesen meglepődtünk. Készpénz nem volt nálunk és az ajtón sem láttuk a szokásos matricát, de mégis lehet bankkártyával fizetni, ezért megnéztük a kínálatot is. Hanyatt estünk. Nagyon gusztusos sütemények széles választéka fogadott, amik közül két paleo sütit és egy sárgabarackos kölestortát kóstoltunk meg.
Szörnyű 2013. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A ház szép, az apartmanok szépen felújítottak, átlagosak. Ezek a jó dolgok. A szállásadó viszont nem normális, ami eléggé elrontja a szállással kapcsolatos élményeket. A szállás átvételekor beszólt, hogy a gyerekek ne kapcsolgassák a szobai ventillátort - akkor mire van? Ha nem bír ki 100 be-kikapcsolást, akkor amúgy is hulladék.
Átlagos 2013. november 6.gyerekekkel járt itt
3 gyerekes család vagyunk, ajándékba kaptuk a 2 éjszakás lillafüredi tartózkodást, szóval ajándék lónak. . . Előrebocsátom, hogy tudom magamról, hogy extrásan igényes vagyok és vevőként/vendégként szeretem, ha érzem, hogy odafigyelnek rám. Lillafüred gyönyörű, nem tudom, ilyen természeti adottságokkal rendelkezik-e más magyarországi hely (biztos, csak én még nem voltam ott).