RockBurger Balatonlelle

05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

RockBurger Balatonlelle vélemények

Kiváló 2023. április 11.családjával járt itt
Hangulatos, jól kitalált burgerező a Balatonlellét átszelő 7-es út mentén. A belteret a nyers tégla, a belső gerendázat és kisebb-nagyobb hordók által adott rusztikus hangulat uralja, amit kiegészít a névválasztáshoz illően megannyi koncertplakát, lemezborító, s fotó különféle magyar és külföldi rock-előadókról Eric Claptontól Jimi Hendrixen keresztül a Piramisig.
RockBurger Balatonlelle - EgyébRockBurger Balatonlelle - EgyébRockBurger Balatonlelle - EgyébRockBurger Balatonlelle - EgyébRockBurger Balatonlelle - EgyébRockBurger Balatonlelle - EgyébRockBurger Balatonlelle - Egyéb
Kiváló 2018. augusztus 29.a párjával járt itt
Egy közösségi oldalon találtam az éttermet, ami már a képek alapján beindította a fantáziámat. Szeretem a jó hamburgereket, gondoltam ha már úgy is arra fele járunk, nézzük meg. Viszonylag forgalmas út mellett van, a parkolás nem volt egyszerű, végül nem messze az étteremtől sikerült megállnunk.
Kiváló 2018. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon hangulatos kis hely, amit olvasói értékelések alapján kerestünk fel és nem bántuk meg. Én személy szerint nem vagyok oda a hamburgerért, de ez nagyon finom volt. Közepesen átsütve kértem a húst, ami még inkább kihozta az ízét, a hagymalekvárral együtt isteni ízkombináció.
RockBurger Balatonlelle - Étel/italRockBurger Balatonlelle - Külső kép