Eszter94
1 évnyi aktív tagság

Eszter94 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Csipegető  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2018.08.28
Utoljára itt2018.08.29

Kiváló 2018. augusztus 28., kollégákkal járt itt
Igaz eddig csak egyszer jártam itt, viszont akkor nagyon pozitív élménnyel gazdagodtam. Egy kedves ismerősöm hívott meg ebédelni, már maga a vendég fogadás is pazar volt. Egy kedves fiatal pincér vezetett oda egy asztalhoz minket, megkérdezte azt is, hogy megfelelő lesz-e a hely. Kihúzta nekem a széket, ahogy elvárná az ember egy ilyen helyen.
Kiváló 2018. augusztus 28.barátokkal járt itt
Többször is jártam már itt, családdal és barátokkal is, de sosem csalódtam. Az ételek minősége és mennyisége tökéletes, a kiszolgálás is. Legutóbb egy barátnőmet leptem meg egy vacsorával, és erre a helyre esett a választásom. Mind a ketten elégedettek voltunk, két személyes tálat választottunk az étlapról, ittunk pálinkát is a pincér ajánlásával, illetve egy-két pohár vörös bort.
2018. augusztus 28.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, egyik barátnőmmel mondhatni törzshelyünk. Viszont mindig akadnak apróságok, ami miatt nem tudok csak jókat mondani róla. Úgy vettem észre, hogy többször cserélődik a személyzet, és emiatt adódnak a problémák. Nagyon sokszor vártunk már több percet is, mire valaki felvette a rendelésünket, illetve többször voltak megcsúszva is annak ellenére, hogy a hely nem volt tele.