ZigZag: Balatoni nyár - Rudi Tanya Étterem Balatonlelle

3. helyezett az 56 balatonlellei étterem közül

Balatoni nyár

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Balatonlellén ez volt az az étterem, ahol a leginkább vendégszerető személyzettel és párját ritkító kiszolgálással, odafigyeléssel találkoztunk. Először egyedül jöttem erre, az autóból láttam meg az éttermet, leparkoltam, és bementem szétnézni, akkor étkezési szándék nélkül, de mégis nagyon kedvesen fogadtak, körbevezettek, megmutatták a benti részt és a teraszt is.
Ezek után nem volt kétséges, hogy visszatérünk a gyerekekkel és a nagyszülőkkel, bár Lellének a másik végében található, mint ahol a szállásunk volt. Az ételek alapvetően a magyaros, házias vonalat képviselik, széles a kínálat (talán túlságosan is, indokolatlanul hosszú az étlap), árfekvés elfogadható, de a nagy adagok miatt az ár-érték arány is átlagon felüli itt a Balatonnál.
Kifejezetten gyerekbarát hely, saját játszótérrel.
Nagyon pozitív, hogy itt a magyar vendégeket is szeretettel fogadják és megbecsülik.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

8638 Balatonlelle
Rákóczi út 24.

2020. június 30.
Itt jártam. Végre egyszer így kezdhettem az írásomat, hiszen évekkel ezelőtt, rendszeresen ettünk a Rudi tanya étteremben. De kezdem az elején. Míg meg nem nőttek a gyerekek, a sekély víz miatt több éven keresztül nyaraltunk a Balatonszemesi Kempingben. Otthonról hozott és helyben magunk...