Balatonlellei Óriáskerék Balatonlelle

Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Balatonlellei Óriáskerék Balatonlelle vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Érdekes 2023. szeptember 18.a párjával járt itt
Balatonlellei nyaralásunk alkalmával, ha már ott voltunk kipróbáltuk az Óriáskereket. 2-en ültünk be egy kabinba, majd megkezdődött a 3 körünk. A felnőtt jegy 2000 Ft / fő - sajnos nem olcsó, de jó élmény. Fent a magasból nagyon szép látvány tárul elénk, már csak ezért is megéri. :) Lassan haladva "pörög" a kerék, magasban kicsit megállva. :) Szuper volt, nekem tetszett!
Balatonlellei Óriáskerék Balatonlelle - EgyébBalatonlellei Óriáskerék Balatonlelle - EgyébBalatonlellei Óriáskerék Balatonlelle - EgyébBalatonlellei Óriáskerék Balatonlelle - EgyébBalatonlellei Óriáskerék Balatonlelle - EgyébBalatonlellei Óriáskerék Balatonlelle - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Ha Balatonlellén jártok mindenképpen próbáljátok ki az óriáskereket.Felejthetetlen élmény nappal és este is.
Csodálatos kilátás a Balatonra és a hajókra,a partra.Ehhez nem tudok többet hozzá fűzni.Magáért beszél.