Hotel Francoise Balatonlelle

Hotel Francoise Balatonlelle
Hotel Francoise BalatonlelleHotel Francoise Balatonlelle
Hotel Francoise BalatonlelleHotel Francoise Balatonlelle

Hotel Francoise Balatonlelle bemutatkozása

A Hotel Francoise Balatonlellén, a parttól mindössze néhány lépésnyire várja a csobbanni, üdülni vágyó vendégeket. A nyüzsgő centrumhoz közel, mégis pihentető környezetben található szálláshely saját kis medencével és a parton napozóstéggel rendelkezik.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Hotel Francoise Balatonlelle vélemények

2014. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon aranyos és készséges volt. A szobák kényelmesek és tiszták. A tisztaságot a sűrű, pontos majdnem minden napos takarítás adta. Ez tetszett, hiszen kis gyerekes szülőként ez nekem nagyon fontos. A reggeli változatossága elég gyenge, de az étel ízletes volt.
2014. augusztus 18.egyedül járt itt
Sajnos a hálószobában a redőny nem működött, az ablakot nem lehetett kinyitni és a másik szobából lehetett hallani a szomszédot:) A légkondiból időként víz csöpögött, így azt hosszan nem lehetett használni. A TV egyes csatornái pl. M1 szaggatottan működött. A Wifit nem igazán lehetett használni a lefedettség miatt. A szoba egyébként szépen volt berendezve és hangulatos volt:)
Gyenge 2013. november 20.barátokkal járt itt
Sajnos nem voltunk maradéktalanul megelégedve a szállodával. A szobában egy pohár vizet sem tudtunk meginni, mert nem kaptunk poharat. Miután kértünk, két fő részére hoztak 1 db- ot mondván nincs több szabad pohár az étteremben sem. A fürdőszobában nem volt egy fogas/akasztó, vagy esetleg szék, amire a köntöst, illetve ruhát zuhanyozásnál le tudtuk volna tenni.
Gyenge 2013. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A takarítás abból állt, hogy reggelente kaptunk 2tek. WC-papírt. A reggeli gyakorlatilag mindennap ugyanaz,a vacsora silány és mindkettő kevés. Amikor ezt szóvátettem az étteremvezető azt mondta,hogy hazudok. A TV 1. -naptól rossz volt,szóltunk de nem történt semmi. A 4-ből 2 lepedő lyukkas,az egyik ágy szakadt volt.
2013. július 29.barátokkal járt itt
Az étrend egyhangú volt pl: gyümölcsleves egy íz, csirke minden féle változatban. Hiányzott a savanyúság, a saláta, és egy kancsó víz legalább.
A reggeli sem volt változatos, tehát ha változtatnának rajta az jó lenne, a mennyiség az elfogadható volt a hölgyeknek, de a fiúk mindig éhesek maradtak!
Mindezeket leszámítva nagyon jó volt a nyaralás.
Átlagos 2013. július 13.a párjával járt itt
A hotel nyugodt helyen,a vasút mellet, nem túl messze van a központtól gyalogosan is megtehető. A berendezés szép,a személyzet közvetlen, kedves és segítőkész. Az ételek választéka, és mennyisége kevés. A törölköző cseréjét hiányoltuk. A kis medence a hotel előtt tiszta vízzel rendelkezik. Ajánlom, mert alapvetően jól éreztük magunkat ott, visszamennénk.
Gyenge 2013. június 23.a párjával járt itt
Alapvetően jól éreztük magunkat, de talán azért mert nem sok időt töltöttünk a hotelben. Amikor megérkeztünk a szoba nem volt rendesen kitakarítva. A WC-n vizeletfoltok voltak és folyt a WC-tartály. 2-en voltunk és kaptunk 1 db kicsi és 1 db nagy törülközőt. Mikor kértünk új törülközőt akkor először azt a választ kaptuk, hogy nem adhatnak másikat, ez van egész hétre.
2013. június 18.a párjával járt itt
Ami tetszett:
A személyzet barátságos volt, a máshol gondként kezelt speciális étkezést is megoldották (tej érzékenység) egyedi reggeli elkészítésével. Az árért azt kaptuk, amit vártunk. Ami kevésbé:
Kicsit közel van a vasút, ami este már zavaró tud lenni.
Gyenge 2013. június 12.gyerekekkel járt itt
A személyzet segítőkész és kedves,egy rossz szót nem lehet rájuk mondani. Rossz idő esetén kisgyermekes családként nem tudtunk mit csinálni a hotelben. A takarítással nagyon elégedetlenek voltunk. Félpanziós étkezésen voltunk,a reggeli nem volt svédasztalos,egy tányéron kaptuk kimért adagunkat,a vacsora nagyon finom,ízletes volt,de kevés.