hajni8

hajni8 adatlapja

Regisztráció2013.08.20
Utoljára itt2017.09.29

Gyenge 2013. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A takarítás abból állt, hogy reggelente kaptunk 2tek. WC-papírt. A reggeli gyakorlatilag mindennap ugyanaz,a vacsora silány és mindkettő kevés. Amikor ezt szóvátettem az étteremvezető azt mondta,hogy hazudok. A TV 1. -naptól rossz volt,szóltunk de nem történt semmi. A 4-ből 2 lepedő lyukkas,az egyik ágy szakadt volt.
Kiváló 2015. január 6.gyerekekkel járt itt
Sziasztok! Szabó Hajni vagyok,családi nyaraláson voltunk vendégei a szállodának. Fantasztikus élményekkel gazdagodtunk,mint felnőttek,mint gyerekek. A személyzet segítőkész,a wellness nagyon jó,és a gyerekprogramok kifogástalanok. Az ételek mennyeiek! Szóval összefoglalva csodás 7nap-6éjszakát töltöttünk a hotel piroskába!
2015. február 14.a párjával járt itt
3 kellemes napot töltöttem életem párjával! Az ételek hagynak kivetnivalót,de kisebb hiányosságok ellenére,megelégedve tértünk haza. (P. l: Rossz ping-pong ütők,az ajtók,ablakok rosszul záródnak,a fürdő szobai fogasok lepotyognak)Ezek nem nagy dolgok csak egy kis odafigyelés! Ajánlom mindenkinek, a kazamata nagyon jó!