Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle

Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Napfény Balatonlelle BalatonlelleHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Napfény Balatonlelle BalatonlelleHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle

Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle bemutatkozása

A Napfény Hotel Balatonlelle párok, családosok, nyugdíjasok, egyéni vendégek és csoportok számára is ideális hely a kikapcsolódásra. A szállás Balatonlelle központjától 1 kilométerre, a szabad strandtól 50 méterre helyezkedik el, így könnyen elérhetők innen a város látnivalói.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle vélemények

Kiváló 2017. augusztus 17.a párjával járt itt
Párommal ma értünk haza a nyaralásból. Lefoglaltuk a szállást , majd olvasgattam a negatív kommenteket és elbizonytalanodtam, féltünk,hogy mi vár ránk. Ami fogadott bennünket elég váratlan volt(classic szoba), a hotel külsőleg egész jó állapotú, a szobánk tiszta és kényelmes volt, a part közelsége csak hab a tortán!
Szörnyű 2017. július 11.családjával járt itt
A családommal Balatonlellén kerestünk szállás, akkor akadtunk rá a Napfény Hotelre. Az ár jónak is látszott, de amivel ott találkoztunk az valami felháborító volt! Nincs 5 csillagos igényünk. . . de nem egy munkásszálló jellegű hotelt vártunk! Azzal vártak minket, hogy az étterem nem üzemel. Először egy olyan szobát kaptunk, ahol nem működött a TV.
Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
2017. május 21.gyerekekkel járt itt
20 évvel ezelőtt jártunk itt a párommal, most újra elmentünk. Vannak felújított részek, de nem sokat változott az épület. Pozitívum a bőséges svédasztalos reggeli, a part közelsége. Vidámpark, Mcdonalds, bevásárló egységek a közelben. Sajnos lenne még mit újítani a szobákon, de ár-érték arányban elfogadható.
Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Környék
Kiváló 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a hellyel és a személyzetekkel, kedvesek, befogadóak. A hotel közvetlen a part mellett van, ezért ha tehetjük legközelebb is ide jövünk.
Gyenge 2016. szeptember 2.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállodában amelynek legnagyobb előnye, hogy a parton van de ezzel vége is. A személyzet lelkes fiatalokból áll akik kedvesek és nagyon igyekeznek de nincs aki összefogja őket. A legrosszabb az étkezés volt. A vacsora minden este borzalmas. A konyhai személyzetnek/nem szakácsoknak/ halvány gőze sincs az ételkészítésről.
Gyenge 2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon sajnálom, hogy ezt a szállodát választottam. Ha nem lett volna jó az időjárás, biztos, hogy otthagyom. Két barátnőmmel és 7 gyermekkel voltunk Önöknél. Az összes vendég közül a barátnőm volt az egyetlen vegetáriánus, amit jeleztünk is, ennek ellenére nem tudták Őt ellátni (az egyik vacsora, amit kapott tarhonya lecsóval).
Gyenge 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
A szálloda kb 30-40 éve nem volt felújítva. Értem ezt olyanra is, amihez nem kell pénz, mégsem javítottak egyes dolgokon. Felháborító, hogy nincsen a szobákban hűtő, konnektor csak 1 db. Így az első utunk egy villamossági boltba vezetett elosztóért. Szobacserét kértünk, mert iszonyat pöceszag terjengett a szobában, de mint Kiderült később, ez az egwszállodára jellemző volt.
2016. augusztus 12.a párjával járt itt
Tetszett:a Balaton közelsége,a kényelmes ágy,a személyzet kedvessége ,a változatos bőséges reggeli.
Nem tetszett:nem volt hűtő a szobában,gyenge wi-Fi,nyílászárók állapota.
Átlagos 2016. június 28.a párjával járt itt
Azt kaptuk, amit vártunk ár-érték arányban, sőt! A szoba és a fürdőszoba tiszta, a személyzet tagjai kicsit tapasztalatlanok, de kedvesek, segítőkészek, a reggeli bőséges volt. A "napfény-terasz" lehetne hangulatosabb, hívogatóbb, az udvar úgyszintén.
Szörnyű 2016. június 13.a párjával járt itt
Senkinek sem ajánlom. Igen alacsony elvárásaimnak sem tett eleget. Legfőbb, és figyelmen kivül hagyhatatlan probléma a személyzetben rejlett. A csapat koordinálatlan tinédzserekből áll, akiknek elképzelésük sem volt a korrekt kiszolgálásról. Vezetővel a szállodában töltött két nap alatt nem találkoztam.