Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle

Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Napfény Balatonlelle BalatonlelleHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Napfény Balatonlelle BalatonlelleHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle

Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle bemutatkozása

A Napfény Hotel Balatonlelle párok, családosok, nyugdíjasok, egyéni vendégek és csoportok számára is ideális hely a kikapcsolódásra. A szállás Balatonlelle központjától 1 kilométerre, a szabad strandtól 50 méterre helyezkedik el, így könnyen elérhetők innen a város látnivalói.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. február 27.a párjával járt itt
Kicsit csalódtunk a párommal. Azért választottuk ezt a hotelt, mert úgy gondoltuk, hogy Balatonra néző, de földszinti szobát kaptunk, ami egy bokros részre nézett sajnos. Emellett kicsit régies volt minden, szép fényekben csinálták a képeket a szállodáról, így a képeken nem kivehető, milyen is valójában.
Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Egyéb
2015. augusztus 31.a párjával járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a hotellel azt kaptuk amit vártunk. Mivel 2* szálló nem vártunk luxus körülményeket. A szoba tiszta illatos volt, a személyzet kiváló volt mindenbe a segítségünkre voltak! A hűtőt szerintem alap felszereltségnek kellene tekinteni 2015-ben szóval ezt nagyon hiányoltuk, és igen a TV csatornák. . .
Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Környék
2015. augusztus 31.a párjával járt itt
Remek elhelyezkedés, kedves személyzet, tiszta szoba, mellékhelyiség, étterem. Fejlesztendő szoba berendezés, vékony, felújítandó fal. Látszik a szállodán, hogy ha nem olyan [moderálva - a szerk.
Kiváló 2015. július 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok vendéggel ellentétben, elolvastam a szállodáról írt vendég-véleményeket, valamint a szálloda által felajánlott szolgáltatásokat, lehetőségeket. Nagyon sokan ettől az - egyébként 2* - hoteltől min. 4* ellátást várnak. Ezt a kategóriát bőven meghaladta a részünkre kiadott 2 szoba az I. emeleten (létszám: 1 felnőtt, 4 kisgyermek).
2015. július 24.egyedül járt itt
T. Címzett! Ha lett volna csak egy picike hűtő a szobában, azt mondanám, hogy minden tökéletes volt. Pont azt kaptam, illetve lehet, hogy jóval többet mint amire számítottam az árért. Tisztaság volt mindenhol. Nagyon finomak voltak az ételek amiket kaptunk. A leveseik valami csodásak voltak.
Szörnyű 2015. július 22.gyerekekkel járt itt
Soha semmilyen fórumon nem nyilvánítottam még véleményt,de ez a hotel annyira borzalmas volt,hogy meg kell nyilvánulnom. Ha a véleményemet olvasva néhány ember megmenekül attól,hogy egy hatalmas átverés részese legyen,már megérte. Csak az jöjjön ide,aki szereti ha pancsernek nézik és szívesen fizet 14. 900 ft-ot egy 2.
Hotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Napfény Balatonlelle Balatonlelle - Szobák
Átlagos 2015. július 6.a párjával járt itt
A szobával, fürdőszobával nem volt nagyobb gondom, de a sötétítő függönyön kívül nem volt másik függöny, 500 Ft/nap áron kellett hűtőszekrényt bérelni, szerintem annak tartozéknak kellene lennie egy nyári szezonra építő szállodának, főleg, hogy az áraik azért nem két csillagosak, mint a szálló jelenleg!
Gyenge 2015. június 20. járt itt
A szállodában a személyzet nagyon segítőkész , a konyhán,az étteremben kiválóan végzik a munkájukat a dolgozók. A szálloda szoc. reál stílusú, és van biztos , aki ezt szereti. Nekünk döbbenet volt, hogy nincs a 21. sz. -ban hűtő a szobában és törölközőre sem futja. Az igért wifi többször nem működött, ami elég gáz szintén.
Kiváló 2015. június 18.a párjával járt itt
A szálloda korának megfelelően retro jellegű, de a folyamatos felújításoknak köszönhetően ez egyre kevésbé érezhető. Az árak nagyon kedvezőek így bárki számára elérhető. Nagy parkja van ahol a gyerekek játszhatnak. A parkban hatalmas fák adnak árnyékot. A szobák tiszták és kényelmesek. A személyzet nagyon kedves és barátságos, segítőkész.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Egy biztos, így még nem fürödtem be egy szállással, és biztos, hogy nem ajánlanám senkinek, hogy ha nem akar a 70-es évek szinvonalára visszasűlyedni akkor ne válassza ezt a szálláshelyet. Ami a szinvonalat illeti még annyi, hogy a rosszabb szot üdülőkre emlékeztetőek a körülmények. Izelítőként néhény tény a körülményekről, a szoba egy kb.