Ilia Étterem & Büfé Balatonmáriafürdő

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Ilia Étterem & Büfé Balatonmáriafürdő vélemények

Kiváló 2019. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes környezet, kedves és gyors a kiszolgáló személyzet, az étel nagyon bőséges és nagyon finom. Egész héten itt ebédel(t)ünk a családdal. Szándékosan mindig más ételt kér(t)ünk, és nagyon finom volt minden, nem csalódtunk sosem. A töltött lángos valami isteni finom. A teríték , a mártások nagyon gusztusosak! Az árak elfogadhatók.
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A büfé részt látogattuk meg, melynél azért nem volt egészen egyértelmű a számunkra az étterem határa, illetve a kiszolgálás menete. De azért fel találtuk magunkat. :) Az italt az étterem határán kell kérni egy bárpultnál, a büféételt pedig egy tágabb ablakban mellette. A hely egész tiszta volt. Állatot is behoztak páran.
Kiváló 2018. június 28.gyerekekkel járt itt
Júniusban voltunk Balatonmárián nyaralni,az apartman tulajdonosa ajánlotta a helyet.Pizzát ettünk ami nagyon izletes volt,a kiszolgálás gyors volt,az árak mérsékeltek.Kellemes hely,nekünk nagyon tetszett ha jövőre megyünk Balatonmáriafürdőre,mindenképp betérünk újra.Mindenkinek ajánlom a helyet!
Gyenge 2018. május 23.a párjával járt itt
Pünkösdkor tértünk be vacsorázni ebbe az étterembe. Párom egy kemencés sült csülköt kért dödöllével. Kihoztak neki egy szupermarketekben kapható fóliás csomagolású, íztelen, hirtelen füstölt nagy kockákra felvágott sonka jellegű dolgot, ami még meg sem volt sütve, leöntve iztelen lecsóval, és nyúlós, ragadós körettel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
Átlagos 2018. január 31.barátokkal járt itt
Ha éjszakai bulizásba kezdesz márián, mindenképp nézz be. Pia akad bőven, mindenféle, ha akarsz valami gyorsat(pizza, gyross) enni megteheted, csak győzd kivárni :D Meg mikor hogy sikerül :D Este az összes fiatal itt melegít, zene szól, megnézheted mi a felhozatal, pultosok lassúak kicsit, tulaj b*nkó. . . De jó zsúfolt és tele van fiatallal. Tudsz akár ismerkedni.
Kiváló 2017. július 24.a párjával járt itt
Külsőre átlagos balatonparti étterem. Reggel jártunk erre, hát reggeliztünk. Reggelizős ellátás is van, saját asztalterítővel, saját szalvétával, előre elkészítve a teríték a vendégnek. A falakon egy igazán „fali” óra. A kiszolgálás gyors, bár mosolyt nem láttam, de én is álmos voltam, lehet, hogy nem sikerült elkapni a pillanatot.
Ilia Étterem & Büfé Balatonmáriafürdő - Külső kép