R.Ágica étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg R.Ágica értékeléseit!

Olvasd el R.Ágica étterem értékeléseit!

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Nőnapi meglepetésként kaptam a páromtól a vacsorameghívást. Mind az ételekkel mind az italokkal maximálisan elégedettek voltunk. Rozé kacsamellet választottam sütőtökkel, brokkoli krokettel, ribizli mártással. . . . nagyon ízletes, és harmonikus volt. Desszertnek sajttortát kértem barackkal, ami szintén isteni finom volt.
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Párommal egy szombat esit vacsorára ültünk be.(Kuponnal érkeztünk) Egyedi kialakítású étterem, nekem nagyon tetszett, hogy kisvonatok szállították az italokat. Nincs nagy választék az étlapon, de amit választottunk, az finom volt. Különösen a gyerekeknek volt élmény az asztalok között pöfögő kisvonat. Összeségében nekünk kellemesen telt az este.
Vasárnapi ebéd a családdal -

Remetekert Étterem Budapest

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Hangulatos, kellemes hely Buda talán legszebb részén, a Máriaremetei templomkerttel szemben. Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. belső része is kellemes télen, de nyáron különösen hívogató a terasz. Az ételek finomak, megfelelő mennyiségüek, a kiszolgálás is korrekt volt. Vasárnapi családi ebédre szülinapok, bankettek tartására kiválóan alkalmas.
Szombati ebéd a családdal -

Oriental Soup House - Balzac utca Budapest

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Már régóta terveztem, hogy megkostolom a híres vietnami Pho levest. Ennek az étteremnek ez a specialitása, gondoltam, itt biztosan nem fogok csalódni. Igy is lett. A kis adag marhahúsos leves is hatalmas adag volt számomra, tele tésztával. Annyira laktató volt, hogy második fogásra már gondolni sem mertünk. A lányom vega levest evett, de megbánta, mert az nem volt annyira jó.
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Születésnapot ünnepeltünk az étteremben. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagok is megfelelőek. A pincérek segítőkészek, és kedvesek voltak. Végül még 2 ajándék muffint is kaptunk. 8 főre meglepően olcsó volt kb. 25500 Ft a számla. Könnyen megközelíthető, hangulatos hely. Széles a pizzaválaszték. Mivel frissen készülnek az ételek, kicsit több ideig tartott, míg kihozták az ételeket.
Pünkösdi vacsora -

Port A/B Balatonmáriafürdő

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
A pelso panzióban szálltunk meg a pünkösdi hosszú hétvégén. A tulajdonos ajánlotta ezt az éttermet, mivel ez is az ő családjuk tulajdonában van. Nem csalódtunk. Itt is ugyanaz a kellemes légkör fogadott minket, mint a panzióban. A felszolgált ételek nagyon finomak voltak, és rendes adagok, a borok is kiválóak.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Pünkösdkor tértünk be vacsorázni ebbe az étterembe. Párom egy kemencés sült csülköt kért dödöllével. Kihoztak neki egy szupermarketekben kapható fóliás csomagolású, íztelen, hirtelen füstölt nagy kockákra felvágott sonka jellegű dolgot, ami még meg sem volt sütve, leöntve iztelen lecsóval, és nyúlós, ragadós körettel. A kikért borok is szörnyűek voltak.
Kellemes szombat este -

L. A. Bodegita Étterem Budapest

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Kuponnal [moderálva - a szerk. ] mentünk. Kicsit tartottunk tőle, mert olvastunk pár negatív véleményt ezzel kapcsolatosan. De igazán kellemesen csalódtunk. A kiszolgálás gyors volt és bár láthatóan kezdő, fiatal volt a pincérnő, de megpróbált minden kérdésünkre válaszolni. Az ételadagok nem nagyok, viszont nagyon ízletesek, igényesek.
Szülinapozás -

Pata Negra Pest Budapest

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Kettős születésnapot tartottunk itt. A pincérek kedvesek, előzékenyek, rugalmasak voltak az egyedi kívánságok tekintetében is. Az ételek fantasztikusak voltak. Igazi mediterrán ízvilág. Mivel többen voltunk több ételt is megkóstoltunk, és mindegyik "bejött", nagyon finomak. Ide még biztosan visszajövünk. Az adagok kicsik ugyan, de így többfélét is ehetünk.
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Lentiben töltöttük a pünkösdi hosszú hétvégét, és megérkezésünk estéjén ezt az éttermet néztük ki még elutazásunk előtt a netről a képek és az étlap alapján. Nem csalódtunk. A kerthelyiség valóban hangulatos, kellemes. A pincér udvarias, kedves volt, korabeli öltözékben, párom kedélyesen elbeszélgetett vele a borkínálatról.