Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd

4,7
a 2 balatonőszödi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd BalatonőszödErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd vélemények

Kiváló 2014. január 1.gyerekekkel járt itt
A látvány a személyzet a szobák és ez étkezés"KÍVÁLÓ"a szobák tiszták és nagyon szépek,az étkezésnél nem tudsz annyit enni,hogy jól lakjál,bőséges és választékos a személyzet kedvesek és segítőkészek és a látvány. . . . . FANTASZTIKUS" még Novemberben is amikor szakadt az eső. . . . a Balaton ilyenkor is csodás. .
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - EgyébErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső kép
Népszerű író - 21 hasznos szavazat
Kiváló 2013. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Szeptember végén töltöttünk el itt négy éjszakát az Erzsébet program jóvoltából. Három gyerekkel és két nagyszülővel utaztunk. A hely tökéletes a kikapcsolódásra, pihenésre. Az itt töltött idő alatt mindössze kétszer hagytuk el a szálláshelyet egy-egy rövid kirándulásra. Az idő többi része mégis élménydúsan telt.
Kiváló 2014. december 12.gyerekekkel járt itt
Őt tagú családommal voltunk 2014 decemberében a szállodában. Sajnos az időjárás nem épp a legszebb oldalát mutatta,de ez bennünket cseppet sem zavart. Szórakozni, pihenni, enni, inni, lazulni mentünk és nem csalódtunk. Szerintem az általam feltett képek is ezt igazolják. Nagyon jól éreztük magunkat és remélem egyszer még vissza térünk erre a helyre egy másik évszakban.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Vendéglátás
Kiváló 2014. február 28.barátokkal járt itt
Igen jártam itt. Minden csodálatos volt. A hely, a park, a szállodai szoba, az étterem, a különféle szolgáltatások, mint pl. a kuglizás, a balatoni vitorlázás, a tv-n kívül klf. filmek vetítése, kerékpár használat, uszoda, sószoba, szauna, stb. Hatalmasakat lehet sétálni a gyönyörű és rendezett, tiszta parkban.
2015. január 1.családjával járt itt
A karácsonyi ünnepeket töltöttük a szállodában. Tavaly májusban már volt szerencsénk pár napot eltölteni itt, így van összehasonlítási alapunk. Most a 24-es szállóban voltunk, egy hatalmas lakosztályban, 4 szoba, 2 fürdőszoba, hatalmas nappali, Balatonra néző terasszal. Szóval a szállásunk gyönyörű és kényelmes volt.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szobák
Kiváló 2014. július 26.kollégákkal járt itt
Egy továbbképzés alkalmával pihenhettem ebben a szállodában,ahol tökéletes a kiszolgálás, a személyzet nagyon kedves és odafigyelnek mindenre, tökéletesen végzik a munkájukat. A szálloda nagyon szép helyen található, gyönyörű a part naplementekor. A szobák nagyon jól vannak kialakítva, kényelmesek, megfelelőek a tökéletes pihenésre.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Belső
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet,közvetlen Balaton part. Hatalmas,gondozott szép park öleli körül. Saját vitorlás kikötő hellyel. A személyzet udvarias,segítőkész,mindenkor,és mindenben a rendelkezésünkre álltak. A szobák szépen berendezettek,tiszták,kényelmesek. Az étteremben a kiszolgálás gyors és figyelmes.
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel elégedettek voltunk. Szeretnénk ide visszatérni nyáron. Az ellátás nagyon szinvonalas, a személyzet barátságos, a szálloda nagyon kényelmes és otthonos. Az étteremben nagyon finom és bőséges volt az ellátás. Az étterem személyzete segítőkész és készséges, minden problémánkat megoldották.
Kiváló 2014. augusztus 27.családjával járt itt
Nagyon klassz hely,tiszta,kényelmes ,család barát.
Mi öten voltunk 3 gyerekés2 felnőtt.
Nagyon kedves személyzet.
Étkezés bőséges,kiváló minőségű. Sportolás pihenés biztosított.
Csak kedves személyzettel találkoztunk.
Rossz idő esetén is volt lehetőség kikapcsolódásra. A szobák tisztasága és felszereltsége tökéletes. A tehetjúk újból jövünk.
Kiváló 2014. július 7.gyerekekkel járt itt
Mivel lassan kifutottunk a nyárból ezért olyan helyet választottunk ha esik is akkor is jól érezzük magunkat. Hihetetlen de minden úgy van ahogy le van írva és a képeken. Segítőkész,udvarias személyzet,tiszta kényelmes csodaszép panorámás szállás,választékos, bőséges étkeztetés.