Vadvirág Kemping Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Lellei u. 1-2.

Vadvirág Kemping Balatonszemes a térképen

Szállások Balatonszemes városában
Wellness csomagok Balatonszemes városában

Vadvirág Kemping Balatonszemes vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Kihoztam az értékelést közepesre, igaz nem volt egyszerű. Kezdem a pozitívumokkal. Korrekt ügyfélkezelés a recepciónál. A kemping nyugodt, családias, nincs nagy nyüzsgés. A part volt az ami leginkább tetszett. Tiszta, rendezett, kultúrált, kisgyermekeseknek árnyék, zsúfoltság nélkül, mindenki elfért akár kutyával akár anélkül.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Több éve visszajárva azt tapasztalom, hogy idénre leromlott a szolgáltatás. A tisztaság még elfogadható, de közel sem olyan, mint tavaly volt. Összességében még mindig egy kiváló kemping.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi faházban voltunk. A leírás szerint a kempingben van lehetőség: teniszezésre, ping-pong-ozásra, mini-golfra és biliárdozásra. Hát csak egy pici probléma van ezzel. Mégpedig, hogy ha bármit szeretne az ember játszani, ahhoz nincs eszköz. Illetve van. Megveheted a kisboltban jó drágán. . . A kemping messze van mindentől.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már második éve itt nyaraltunk. Közel a vízpart. nem túl zsúfolt, így remek hely a strandolásra. pár méter után már derékig ér a víz, és nem kell ezért több száz métert gyalogolni befele. kutyákat is be lehet vinni, így nagy előny a többi camping-hez képest. a hátrány, hogy közel van a vasút. de 2 éjszaka után már nem zavaró.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ittjártunkkor teltház volt. A vizes blokk tisztaságára még így sem lehetett panasz. A portán, recepción dolgozók készségesek , kedvesek voltak. Az elektromos szekrény megérkezésünkkor nem működött a sátorhelyünknél. Bejelentettük a recepción, és mire visszaértünk, már javították is. Nagyon kellemes élménnyel tértünk haza.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már harmadik éve vissza térünk ide. Régi építésű, tiszta, egyszerű faházakban, jó érzéssel pihenünk. Sokszor az egyszerűség is pihentető lehet, a régi komcsi nyarakra emlékeztet, mikor a szüleimmel nyaraltam a hetvenes-nyolcvanas években. A TV csak porfogó (3 csatorna nézhető rajta), de Mi meg vagyunk nélküle és szerencsére WIFI sincs csak a porta környékén (jó messze a faházaktól).

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal érkeztünk, 4 faházat foglaltunk le. Gyerekekkel ideális nyaralás. Egy faház 4 főnek kényelmes, nagy nappalival, terasszal. A konyhában kisebb ételek elkészítéséhez szükséges eszközök vannak. Ami hiányzott, az a mikro. A WIFI használat csak a recepción érhető el ingyenesen. A mobil internet egy kicsit nehézkesen működik.

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 16.
Nagyon tetszik a kemping , a személyzet kedves, nagyokat lehet sétálni a kemping területén. Visszajáró vendégek vagyunk. Ami nem tetszett, hogy a pecások a strandolók között vannak / mi félünk, hogy egy beszakadt horogba lépünk/. Egyetlen dolgot hiányolunk itt, egy kis homokos partszakaszt, ahol biztonságosan be lehetne menni a vízbe, akár kisgyerekkel, időseknek vagy mozgásában korlátozottaknak, de megkockáztatom, hogy bárkinek.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 6. - 5 látogató hasznosnak vélte
A nyáron voltunk 3 napot a kempingben és nagyon jól éreztük magunkat. Sátraztunk,de ha szerettünk volna akkor faházban is alhattunk volna. A kempingben nagyon szép zuhanyzók és öltözők,meg wc van. Azoknak akik több napot töltenek ott, van konyha és mosógép is. A kempingben kölcsönözhető felnőtt kerékpár és gyerekeknek lábbal hajtható kis autó.

Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.05.12-ig
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 14.321 - 36.504,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness használattal, péntek esti fürdőestekkel, szaunaprogramokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.090 - 21.890,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Hotel Kakadu
7 nap/6 éjszaka 14.483,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, választható programmal, kedvezményes múzeumi belépővel, Keszthely-kártya használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.09.03.
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
La Pergola Panzió és Étterem
Kaposvár
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 12.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.12-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, wifi internet elérhetőséggel
2021.07.09. - 2021.08.18.

Szállodák Balatonszemes környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

BalatonszemesX